Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik családos férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik családos férfiak és hosszabb ideje külföldön dolgoznak, valljátok be itt névtelenül! Tartotok kint szeretőt, barátnőt, jártok prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés

Vagy akár a másik oldal is érdekel, az otthon hagyott elmagányosodott nők oldaláról a téma. Meséljetek :)

Az én párom, megismerkedésünk előtt, szingli pasiként sokáig dolgozott Hollandiában és mesélte, hogy a magyar kollégái szinte mind eljárt k.urvázni, közbe meg az asszonyok itthon voltak és nevelték a gyerekeket.


2017. márc. 10. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Soha, egyszer sem. A barátnőm otthon várt, ha 3 hónapig nem mentem haza, akkor sem mentem senkihez. Lehet ritka, de akkor sem csalom meg.
2017. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a parom kint dolgozik. Fura, hogy a haverjai kint csajoznak, o pedig bent beszelget velem. Minden egyes este. Es ha nem erek idoben gep ele, mar teszi a megjegyzeseket. Szoval en megbizok benne :) En pedig... hulye lennek meg egy pasit a nyakambaakasztani :D
2017. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát én azért kicsit félnék, hogy a többi "beleviszi" a megcsalósdiba. Az enyémet is csalták k.rvázni, mikor pontosan tudták, hogy vagyok neki és ismertem is őket, a szemembe meg ment a jópofi... Szerencsére hazajött a párom, de nehezen hiszem el, hogy az ilyen kapcsolatokba nincs megcsalás.

Hol van ilyenkor az együtt töltött idő? Miből táplálkozik a kapcsolat?

Nem lehet a viberen meg a messengeren élni.....

2017. márc. 10. 15:51
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nemvolt nehéz egyáltalán bírni, mivel szerettem az akkori barátnő... :)
2017. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én megmondtam a páromnak, hogy vagy hazajön, vagy felejtse el, hogy bármikor is gyereket szülök. Inkább éljünk itthon kevesebből, de távkapcsolatban nem. 2 évig éltünk mi is így, igaz hétvégére hazajött, de az is csak abból állt, hogy pihennie kellett, gyorsan kimossam mindenét, főzzek neki előre és már ment is vissza... Ráadásul ha a benzinköltséget leszámoltuk, nem is volt olyan jó buli a kinti meló. Hálisten azóta itthon is keres annyit, hogy nem érné meg neki kimenni. Ha minden nap is hulla faradt ugyanugy, de megis odakucorodva aludhatok el mellette és tudom, hogy mindig hazajön, enélkül én nem bírnám többet ezt. Így már szóbajött a gyerekvállalás. Nem szeretném ha a gyerekemnek egy félidegen lenne az apja akit alig lát.
2017. márc. 10. 15:58
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Igen, mert vannak igényeim, úgy sem fogja soha megtudni.
2017. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6-Os valaszolo! Kicsit kifejtened a sztoridat? :)
2017. márc. 10. 16:06
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

Van kint egy kolléganő, akivel, amikor kinn dolgozom, kielégítjük egymást és ennyi.


A nejemet szeretem, de nem bírok ki még 1 hónapot sem szex nélkül...


A nejem nem tudja, a másikat nem szeretem, így mindenki boldog... és kielégült.

2017. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Én eleve nem tartanék fent ilyen kapcsolatot mert semmi értelme. Az ember csak akadályoztatva van, ha dugni akar, előnye pedig semmi.
2017. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Hasonló a helyzet, mint a nyolcasnál... annyi különbséggel, hogy a nejem már nem vágyik olyan gyakran a szexre, így másnál keresem (itthon is).
2017. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!