Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb párkapcsolatban élő férfiak, mennyire kivánjátok a párotok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne magát az aktust kivanjatok vagy maga a párotok testet,lelkét.Sok sok év után milyennek érzitek a szexualitast a kapcsolatban?mennyire kivanjatok parotok?mi az ami lattan azonnal spontan kivanjatok?milyen legyen a nő h akarjatok?
2016. aug. 24. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Egyrészt megmaradt az egészséges libidóm, tehát hetente többször is kívánom a szexet. Főleg úgy, hogy jó is vele, mindent meg tudunk valósítani, amire vágyunk, és remekül összehangolódtunk az évek során.

Másrészt őt is kívánom, és tudja is, hogy mivel tud levenni a lábamról. Pl. pompás, kerek feneke van, és ha behajol előttem, akkor egyből feláll rá. És ezt nagyon is jól tudja, és sokszor direkt hergel is.

Vagy este kicsit odabújik, mint egy kiscica, és elkezdi puszilgatni a nyakamat. Akármilyen fáradt is voltam addig, egyből kedvem támad a szexhez.

2016. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Milyen legyen? Egyszerű. Nem kell a megfelelési kényszer, a mindenféle magazinban olvasott praktika. Azok lehet, hogy ideid-óráig feldobják ugyan a kapcsolatot, de hosszútávon úgysem működnek. Elég ha önmagatokat adjátok! Azt a nőt, akibe beleszerettünk! Egy kis szoknyában sertepertéltek otthon, és máris áll a cerka! 10-20 év után is. Mi a feleséggel 12 éve vagyunk együtt. Szexnél a szexre vágyom. Vele. De a lelkét azon kívül is megkapom. :) Nekem elég a megkívánáshoz az, ha egy szoknyában hasal az ágyon, látom a kerek popsiját, vagy kivillan a szexi csipkés bugyi. Jónak érzem a szexuális életünket. De azt is hozzá kell tennem, hogy nagyon nem értek azzal egyet, hogy minél több szex van, annál jobb. Szerintem nem. Gyorsabban unalmassá válik minden, ha naponta szexelünk. Felesleges. Imádom a töltött káposztát! De ha minden nap azt kapnám ebédre, gyorsan megváltozna a véleményem. Ellenben ha csak havi 2x eszem, az imádat sokáig, akár életem végéig fennmarad! Valahogy így van ez a szexxel is.
2016. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!