Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok titeket vonzanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket vonzanak a lázadó, ellenkulturális férfiak?

Figyelt kérdés
Mondok példákat, ha nem tetszik valami szabály az ellen lázadok, mivel a szememben nem legitim. Ha a munkahelyen kifogok egy rossz főnököt akkor azt kioktatom visszaszólok neki, nem érdekel, ha kirug. Ha van valami dress code azt nem tartom be mivel nyáron nem veszek fel farmert. Ez a randikra is igaz, ha meleg van felveszek egy rövidnadrágot és rövidinget, nem azért megyek, hogy tetszelegjek hanem ismerkedjek. Nem szeretem a konzumizmust, üres csevegéseket, szeretem ha van tartalma a beszélgetésünknek. Nem szeretem ezt a boldogsághajszolást, szerintem az életben csak boldognak, mosólygósnak lenni olyan mint a pocsolyában pancsikolni és végtelenül hazug megjátszott szerep is. Nem szeretem a buta embereket se akiknek az erősebb kutya b...ik és légy rossz, mert a jókkal mindig kib....nak az élet filozófiájuk. Ésatöbbi! Azért kérdezem ezt, mert most érzem igazán magamat önmagamnak, mert előtte önbizalomhiányos voltam, nem volt önismeretem. És sajnos azt látom, hogy a lányok sokasága boldogsághajhász, rendszernek meghajoló tömegember. Nem tudom találni fogok e olyat aki megszeretne így.
2017. jún. 21. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Randira csak arra kell a hosszunadrag,aki rosszul nez ki.
2017. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne ilyen férfi. Nekem felnőtt gondolkodású pár kell, aki tudja, hogy aláírt valamit a munkaszerződésben és azt be is tartja, nem pedig azt gondolja magárol, hogy ő mennyivek különb másoknál.
2017. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mostani 10-es vagyok. Egy választ töröltek korábbról. A mostani 10-es válasz a 9-esnek szól.
2017. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mondok példákat, ha nem tetszik valami szabály az ellen lázadok, mivel a szememben nem legitim."


Én sem szeretem a szabályokat. Azt csinálok, amit akarok. Ha olyan kedvem van, délre megyek be dolgoni, 180-al száguldok az utakon. Nehogy már nekem valaki megmondja, mit a szabály.

Az ügyfelekkel is bunkózom, ha úgy érzem, igazam van.


Remélem érzed, hogy mi veled a gond.


"boldognak, mosólygósnak lenni olyan mint a pocsolyában pancsikolni "

Keress fel egy jó pszichológust.

2017. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A szabály nem attól legitim, hogy tetszik-e neked, vagy sem. Egyszerűen éretlen vagy és bunkó. Nem arról van szó, hogy hajbókolni kell a feljebbvalónak, de vannak bizonyos szabályok amiket betartasz egy munkahelyen. Főleg ha már családod van, gyereked. A legtöbb ilyen ember mint te azt hiszi magáról, hogy milyen eredeti fickó, közben meg simán BTM-es. (tudod: beilleszkedési, tanulási és magatartás zavar)
2017. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én meg ilyesfajta làny vagyok, de azért nem mindegy hogy làzadok mert az milyen jò buli, és mindenkibe belekötök feleslegesen, vagy elvek is vannak mögötte. És meg vàlogatom a szavam hol mikor érdemes vissza pofàzni.
2017. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16 Nem szoktam mindenkibe belekötni, hála az égnek én még nem fogtam ki rossz főnököket eddig mindegyik jófej volt. Viszont az egyik rokonom barátnőjének a főnöke az halálra dolgoztatja kis pénzért míg a felettesei kevesebb munkáért többet kapnak.

Most nem azért, de én biztos szóvá tenném ezt és nem hagynám. Nem azt mondom, hogy mindenkivel kötekedni kell és ezt a többieknek is elmondom akik ostoba kölyöknek tartanak. Vannak olyan helyzetek amikor kikell állni önmagunkért, mert az nem megoldás, hogy elfogadjuk a sok rosszat és azt mondani erre, hogy ilyen az élet, hanem küzdeni kell azért, hogy jobb irányba haladjon a világ. Ettől még nem tartom magam gyerekesnek csak szeretném, hogyha mindenhol emberséges körülmények lennének, amiért tenni kell és nem várni a megváltást.

2017. jún. 22. 09:49
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a mindenre bólogatás meg a taplón beszólogatás között vannak különbségek. Én sem mindenre bólogatok, amit a főnök mond, csak mondjuk én kulturáltan megfogalmazom a kritikát, nem pofázom. És értékelik is, szerencsére.
2017. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!