Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kedves, szép lány képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves, szép lány képes megpuhítani egy nőfaló férfi "lázadó" lelkét?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan? Ha nem...miért??


Srácok, mit gondoltok??? Lányok, ti is írjatok tapasztalatokat! :)



2013. szept. 7. 19:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
őőőőő.... legfeljebb a mesében. Minden lány azt hiszi, hogy ő az a különleges egy valaki, aki majd megváltoztatja a "rosszfiút", de sajnos a srácnak ugyanúgy csak egy a sokból, mint a többi.
2013. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, de ez nem olyan mint a filmekben

az ember nehezen változik és később is előjöhetnek a rossz szokások mikor rossz passzban van

2013. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Írj inkább egy eposzt.
2013. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Az enyémet más nem is tudná. Tipikus szépség és szörnyeteg felállás. Csak azt kell eldönteni, melyik kicsoda. :)
2013. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy a f.asz.
2013. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ha neki ez nem egy korszak, hanem egy jellembeli sajátosság, akkor semmi esély rá.
2013. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen. Én is ugyan ilyen nő faló voltam és csak az idő segített és az, hogy felnőttem és érett lettem. Ne bizz semmi ilyesmiben, úgysem lesz olyan mint a filmekben.
2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lehet. Ha már úgy kezd valaki egy kapcsolatba hogy meg akarja változtatni a másikat (perpill a fiút) bele se menjen a kapcsolatba..
2013. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
20.02-es mégis miért voltál nőfaló??? Megkérdezhetem?? Fejts ki bővebben! A férfi lélek olyan érdekes...:)
2013. szept. 7. 20:05
 10/28 anonim ***** válasza:
Ne is álmodj róla.
2013. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!