Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam meg vagy sem? Tanácsta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg vagy sem? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem innen GYK-ról levelezni egy sráccal.

Az egyik főhangadó, aki tipikusan mindig azt írja, hogy a nőknek milyen az ideáljuk, stb.

Első körben a privátok is ilyen hangvételüek voltak, gondoltam elmagyarázom neki, mekkorát téved... aztán valami megtört benne és elkezdtünk normálisan ismerkedni. Pedig nem ennek indult az egész.


Küldtünk képet,(ő nagyon negatív volt, hogy hülyeség meg ilyenek) találkát tervezzük... nekem nagyon tetszik és szerintm kicsit sem ilyen, mint amit az oldalon feltüntet magáról. :)

Kölcsönös a szimpátia.

Mindig megdobban a szívem, ha rá gondolok. Én úgy érzem, hogy kissé megkedveltem és nagyon vágyom a közelségére. Bevalljam neki? Vagy még hagyjam?


26N



2017. jún. 22. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát még szenvedhetsz egy ideig...komolyra fordítva, miért ne utalhatnál rá...ha komoly ember, úgyis közli, hogy mi a helyzet...ez így megoldatlan dolig, amíg nem teszel pontot a végére valahogy, nem hagy nyugodni...kommunikáció....
2017. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Love is in the Air... :D


Melyik volt az? :D Neve is van? Én mindig nevetek csak azokon, akik a nők egészére vetítik le a saját nyomorukat. Aláírom, sok ostoba dolog róható fel a nőciknek, de azért szeressük őket, na. :) (de azért akkor is mindig nekem van igazam :D)


Mondd meg neki, lehet megtér és itt fogja téríteni az eltévelyedett férfitársait, mint afféle GYKs Lelki Pásztor Pádre, akik besavanyodott nőgyűlölők.


Hajrá! ;)


26/F

2017. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha elmondom neki, sok lesz... nem tudom.... talán inkább még várok... :(
2017. jún. 22. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom tudod, hogy valszeg ezt Ő is elfogja olvasni. Hátha ő fog majd lépni
2017. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!