Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a meglatasai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a meglatasaimat?

Figyelt kérdés

Van 1 lany, akivel ugy nez ki h jarni fogunk. De. Pl amikor beulunk valahova meginni vmit, folyton csak magatol beszel, meg az elmenyeiröl. Mondtam is neki h oke h beszedes, de mar egy kicsit sok. A masik: nem tudom mennyi ruhaja van, de mar harmadjara abba a fekete bör nadragba van, amibe elso talalkozasunkkor is. Sztem egy kicsit öltozkodhetne noiesebben. Jo, szeretem ha feszes naciba van, de mindig feketébe..😕 massal nincs semmi gond, megvan a kozos ,,hang". Es egy 25 eves lanynak szten maskepp is lehet oltozkodni...


Koszönöm.


2017. jún. 3. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

1. Miről beszéljen ismerkedéskor, ha nem magáról? Feltételezi szerintem, hogy szeretnél róla minél többet megtudni. Beszélj te is magadról. Ha nem hagy szóhoz jutni és nem kíváncsi rád (bár ezt konkrétan nem írtad), az mondjuk gáz.

2. Ha a három randi között tisztítva volt a bőrnacija, akkor nem mindegy? Neki ez a stílusa, nem véletlenül hordja. Neked ezzel annyi a teendőd, hogy tetszik vagy minimum elfogadod úgy, ahogy van, nadrágostul, vagy nem és akkor továbbállsz. Ha már most módosítgatnál a leendő barátnődön, mi lesz később?

2017. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ohh jaj, biztos 20-on felul vsgytom? Legalabbis te? Mint egy 16 eves fiucska.
2017. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nézd, megváltoztatni ne akard. Ha nem szimpatikus akkor nem kell erőltetni.

Mondjuk a közös hangot nem tudom mire érted, ha ő csak magáról beszél. Ez számomra úgy jön le, hogy beültök valahova, ő beszél te meg bólogatsz meg hümmögsz.

2017. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

szerintem inkább ne járjatok


nem járna jóé veled.


1. nem vagy rá kíváncsi, nem vagy belé szerelmes.

én a szerelmemet napokig el bírnám hallgatni, és minden, de minden érdekel vele kapcsolatban.


2. én is járok ugyanabban a gatyóban akár 50x is, a felsőket cserélgetem hozzá.

2017. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Inkább kerüld el szerencsétlent, nem kell erőltetni. Ő is jobban jár, ha nem egy ilyen felszínes primkó mellett köt ki.
2017. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

#4 jó dolog hallgatni azt, aki érdekel, de mikor valaki tényleg folyton csak magáról beszél és rólad nem kérdez semmit, az nagyon kiábrándító. Főleg, ha még félbe is szakít a mondandód közben és láthatóan nem érdekli, csak az, hogy magáról tudjon ömlengeni. Én az ilyen alakokkal nem szoktam 2. randiig eljutni.


Az nekem is kizáró ok lenne, ha valaki igénytelen és folyton ugyanabban a ruhában van. Azért, manapság fillérekért is lehet venni ruhákat, ha drágábbra nem telik neki, akkor vegyen olcsót, de legalább tűnjön igényesnek.

2017. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező egy kommunikációs analfabéta.


ugyanis ha a csaj sokat beszél, azért is lehet, mert a kérdező nem tud vele dialógust kialakítani, marad a monológ.


vagy a kérdező alapból nem tartalmas, nem olvasott, nem művelt ember, és nem tud valamilyen témáról beszélgetést kezdeményezni.


szerintem az ilyen csávók csak ne akarjanak bnőt maguknak.


látszik, h. már most hiányzik belőle a valódi érdeklődés a másik iránt, és a saját igényeihez akarja a csajt idomítani.


az ég mentsen meg egy ilyen faszitól.


bezzeg, te kérdező, biztos hibátlan vagy.

2017. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az már veszett ügy, ha eleve úgy akarsz belépni egy kapcsolatba vele, hogy máris van amit megváltoztatnál rajta. Az meg hogy szerinted öltözködhetne nőiesebben ez olyan dolog, hogy te is járhatnál minden nap öltönyben mert az a pasiknak jól áll, de mégsem teszed. És miért nem? mert abban a ruhában érzed kényelmesen magad amiben vagy. Ha neki az a kényelmes akkorcsak azért nem fog elkezdeni más ruhákba járni mert te neked az nem tetszik max az arcodba mondja, hogy ha nem tetszik így keress mást.
2017. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7. Köszönöm, mást nem is vártam! Elég jó a kommunikációs készségem, több témában is jártas vagyok. Hozzá tudok szólni szinte bármihez! Csak amikor az ember lánya darálja-darálja a mondanivalóját (én meg uriember lévén végighallgatom), az már egy cseppet unalmas.


Te biztos tökéletes vagy! Irigylem a párodat h 1 ilyen nőre akadt! ;)

2017. jún. 3. 10:54
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

! Csak amikor az ember lánya darálja-darálja a mondanivalóját (én meg uriember lévén végighallgatom), az már egy cseppet unalmas.


de akkor ezek szerint nem érdekel a csaj személyisége, mindennapjai, sztorijai téged.

nem vagy belé szerelmes!

én a szerelmemmel éjszakába nyúlóan is tudok beszélgetni, ha távol vagyunk egymástól, akkor cseten, és imádom, amikor magáról beszél.

ugyanakkor kérdez is, h. velem van, ez egyensúlyban van.


te nem szereted ezt a lányt.


akkor minek akarsz járni vele?

hogy legyen kit dugni, és elmondhasd, h. van nőd?

2017. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!