Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mondjam el neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjam el neki? Annyira tanácstalan vagyok. :S

Figyelt kérdés

Azt hiszem, beleszerettem az egyik haveromba. Mikor megismerkedtünk, akart volna többet is, csak én marha nem mertem bevallani az érzéseimet, közömbösen viselkedtem vele.

Szinte minden nap együtt lógunk, egy társaságban vagyunk, mivel a legjobb barátnőm a srác legjobb haverjával jár(én mutattam be őket egymásnak. :D)


Úgy érzem, hogy nagyon tetszik(talán szerelmes is vagyok a fiúba.)

A haverjaink bíztatnak, hogy üljünk le, és beszéljük meg ezt az egészet, de egyikőnk sem mer úgymond lépni.(mondjuk ők nem tudják, hogy én mit érzek) Legalább, ha tudnám mit érez most, akkor beszélnék vele, de így, hogy nem tudom mit szeretne, nem merek lépni, mert félek, hogy csak beégek..


Szerintetek mit csináljak, beszéljem meg vele? Próbáljak meg kezdeményezni? Ha igen, akkor mégis hogyan?

Mert mikor vele vagyok, azt érzem, hogy legszívesebben megölelném, és sosem engedném el. :)))


Mit tegyek? Annyira össze vagyok zavarodva, mivel mégis csak haverom, és ezt a barátságot nem akarom elszúrni.. =/


15/L

ő 16/F


2011. márc. 1. 21:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez így olyan hülyén jön ki, mert eddig mindig(minden körülmények között xd) utánam futottak a pasik, és nekem sose kellett lépni..
2011. márc. 1. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizonyosodj meg róla, hogy tényleg, úgy mond "szereted" és nem-e csak valami pótléknak akarnád. Aztán ha biztos vagy magadban, akkor próbálj meg közelebb kerülni hozzá, meg mond el neki, hogy érzel iránta, vagy csak simán öleld át és ne engedd el. :P

Ha ő is szeret, akkor a barátságot nem rontja el.

2011. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg még ő is ugyanígy érez irántad,mint mikor visszautasítottad.Viszont most rajtad a sor,hogy bevalld mit érzel és kezdeményezz!Hajrá:)))
2011. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:))

első! nem csak pótléknak kellene, mert azon az elven vagyok, hogy csak azért, hogy legyen valaki nem fogok járni senkivel.. :)

2011. márc. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!