Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet ez? Illetve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Illetve mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy van egy csaj aki most szakított pár héttel ezelõtt a pasijával. Régebben nagyon jóba voltam a lánnyal , így hát gondoltam ráírok. Amikor beszélgetek vele facen kicsit valahogy furán válaszol vissza nem úgy mint régebben (anno állandóan írt , hangulatjeleket rakott a mondat végére stb.) azt szeretném tõletek kérdezni hogy hogyan lehetne kiderítenem hogy bír-e még engem vagy nem. Mirõl kezdjek el vele beszélni? Az igazat megmondva az a másik probléma hogy 10/10 a csaj ,csak sajnos sokan nyomulnak rá :/ persze Én nem ilyen nyomulós szövegeket írok neki. Mit írjak ,illetve milyen stílusban kezdjek el vele beszélgetni? A válaszotokat elõre is köszönöm :)



2017. jún. 22. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kedveskedj és bókolj neki esetleg tegyél rá utalásokat, hogy találkoznál vele vagy hívd el mozizni, kavézn,i sétálni stb, de ne legyél amnyira rámenős. Ezeket mind azért, hogy tudja te többet szeretnél mint báratság de ne is legyél tutyi mutyi. Írj neki, hogy van mi jót csinált ma, esetleg viccelődjetek valamin vagy kezdjetek olyan témába ami mind a kettőtöket érdekelhet stb. Csak ügyesen! ;)
2017. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi^^ úgy lesz , ment a zöld :)
2017. jún. 22. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy volt :)

Szakítottam az akkori párommal, és én írtam rá a mostani páromra, mert mi is jóban voltunk.

Tehát megírtam neki a szakítás tényét.

ő először elkezdett sajnálkozni és puhatolózni, hogy "majd biztos kibékülünk". De írtam neki, hogy tuti nem.

Aztán elkezdett szervezni, hogy hova menjünk el, hogy felvidítson. :)

Majd konkrétan leírta, hogy nagyon tetszem neki és simán el tudná képzelni, hogy egy pár legyünk. Mit gondolok erről?

Engem ez nagyon meglepett, mert nem hittem, hogy ő "így" tekint rám.

De nekem is nagyon tetszett. Így összejöttünk.

Összeházasodtunk.... születtek gyerekeink.... Sok sok éve ennek már :)


Szóval megpróbálhatod így őszintén nyiltan is, ha tényleg nagyon jó haverok voltatok eddig.

Sok sikert!

2017. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jún. 22. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Kerüld el a barátzónát, mert szerintem afelé tartasz. Ne úgy viselkedj, mint egy barát és ne akarj a barátja lenni. Ne helyezd magad fölé, ne lesd minden kívánságát, legyen saját véleményed, dönts, irányíts. És ne alapozz a netes beszélgetésekre, mert azok nem érnek sokat. Találkozzatok élőben, beszéljetek úgy.

És ha mégis barátzónábe kerülsz, akkor ABORT MISSION.

2017. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz! Megpróbálom elkerülni , de azt nem értem miért tömören válaszol hogy , igen , nem stb. Régen nem igy volt :////
2017. jún. 22. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért tanácsoltam, hogy ne tulajdoníts nagy jelentőséget a netes beszélgetéseknek. Nem tudom, hogy miért ilyen tömören válaszolgat, és nem is érdemes gondolkodni rajta. Lehet, hogy közben másokkal beszél, vagy főz, vagy tévézik. Lehet, hogy rossz a kedve. Lehet, hogy nem érdekled. Lehet bármi. Én megpróbálnék minél előbb találkozni vele, és a chatet csak kapcsolatfelvételre használni. Én neten nem próbálnék meg nagyon lelkizni, szerintem nehéz és könnyű mindent félreérteni.
2017. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , mit mondjak neki illetve hogyan utaljak arra hogy találkozni akarok vele?
2017. jún. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!