Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok többé "gáz" lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok többé "gáz" lenni! Ősszel új életet kezdek más városban. Mit kell tennem addig, illetve mit kell tennem majd akkor, hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdődik az egyetem. Szinte biztos hogy felvesznek. Költözök Budapestre, csak a barátom lesz a közelemben a mostani ismerőseim közül. Ez nekem nagy lehetőség, mivel általános suliban valahogy én lettem a tipikus lúzer :D engem piszkáltak, beszólogattak, stb. Középsuli alatt, már az első évben egész jól kikupálódtam, mostanra csinosan öltözök, a hajam se olyan ronda mint régen, az alakom nem tökéletes, de nem is kiröhögnivaló. Viszont folytatódott a dolog, mivel hát régen én ciki voltam, akkor az is maradok :D most utolsó 1-2 évben már eltűrnek csendben.


Nos ez volt a rizsa rész, a lényeg: mit csináljak, hogy egyetemen illetve pesten ne ez legyen, hanem megkedveljenek majd?

(illetve, egy fiús szakra járva hogy szerezzek barátnőket?)

Félek hogy megint ki leszek rekesztve... Mit tegyek?


2013. júl. 3. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak maradj olyan csinos mint amilyen vagy :)
2013. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát, ha normális vagy barátok mindig lesznek


a lányokhoz inkább kinézet kell, tehát reménykedj benne, hogy a következő újjászületésed alkalmával szerencsésebb leszel

2013. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szabad úgy újjászületni hogy felveszünk egy olyan stilust ami eddig nem votl a mienk. önmagadat kell adni hogy azt lássák aki vagy és legyél erre büszke. :) Hiszen egyetemista lettél siekrült a terved és ott van a barátod... mi kell ennél több? :)
2013. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
más nem igazán számít kivéve a stex
2013. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél barátságos, ismerkedős típus:) Ha meg valamelyik bunkózik akkor védd meg magad, oltsd le a fejét jó rendesen és többet úgyse fog kötöszködni akkor.
2013. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a durva, hogy megfigyeléseim szerint a lányok közötti hierarchia is pusztán kinézeten alapul
2013. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első buliban ugorj fel az asztalra,kapj fel egy literes Royal vodkát,harapd le a dugóját,majd hajtsd fel egyszuszra.


Maximális respekt..

2013. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!