Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 20-30-as ember azt várja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-30-as ember azt várja hogy olyan intenzitással lesz szerelmes évtizedekig, mint a kapcsolat elején és ha az elmúlik az ok a szakításra mert az élet értelme csak a "szerelem"?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem. Én azért fontolgatom a szakítást, mert az intenzív érzés eltűnésével a párom körülbelül semmit nem tesz azért, hogy a kapcsolat menjen. És pont ez a baj, ha nincs intenzív érzés, akkor már csak a belefektetett energia marad, és ha az nincs, akkor oda a kapcsolat...
2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos én is ezt látom.

Ilyenkor jön a sírás, hogy elmúlt a szerelem, unalmas hétköznapok, stb. És nem ritkán ilyenkor jön a harmadik képbe.


Ezek az emberek nem alkalmasak tartós kapcsolatra. És egyre több ilyen van.

2017. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki így gondolja, az meglehetősen egyszerű.
2017. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Honnan vetted ezt a sületlenséget?


Mindenki tudja, hogy a szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2017. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen el van kényelmesedve a mai világ...
2017. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már lassan 15 éve gondolom úgy, hogy az élet értelme nem a szerelem.

30/f

2017. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ez a tapasztalatom, de én is csak magamból és a saját ismerőseimből indulok ki.
2017. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok.


Én nem várom. Egyáltalán nem tudom magam elképzelni és nem is így működik, hogy szerelmes vagyok éveken keresztül. Az néha előjön, néha lappang, aztán megint előtör... De alapvetően nem a szerelem alapján döntök egy kapcsolatban sem, értem ezt úgy, hogy nem megyek bele csak azért, mert szerelmesnek érzem magam, ha észreveszek közben erős akadályokat, amikkel előre látom lelki szemeim előtt a veszekedést.


Alapvetően elvagyok magamban, jól érzem magam egyedül, ehhez egy kapcsolat csak ráadást jelent. Ha valaki mellett tudom olyan jól érezni magam legalább, mint egyedül, akkor maradok. Lehet nála jobb, szebb, akármilyen, nekem nem úgy megy, hogy minél több valaki, annál jobb, hanem ha hoz egy szintet, onnantól fogva ő kell nekem, mint társ, mint ember. Persze, kell a fizikai vonzalom és ezáltal a szerelem is, de ez csak egy vékony réteg. Alapvetően lelkitársat keresek.:)


De a volt párom pl úgy működött, ahogy írtad. Nála egy kapcsolat egy évnél "lejárt". Én meg nem éreztem nyilván magam fülig szerelmesnek annyi együtt töltött idő után, de kötődtem hozzá, jó volt vele és nem láttam semmilyen elvi akadályát annak, hogy ne működjön ez sok évvel később is, vagy hogy ne tudnám naaaagyon erős fantáziával elképzelni esetleg férjemként is. Akár úgy is, hogy ő volt az első. Mert nem vagyok az az "élnem kell és nem kellesz, ha nincs 100%-os szerelem" ember.


Elvileg éretten szeretek. De ezt magamról nem merem állítani.:)

20/L

2017. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!