Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de félek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de félek?

Figyelt kérdés

Mással is előfordult már ez, vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy nem merek komolyabb kapcsolatba belekezdeni? Még rövidebb kapcsolatom se volt, az egyéjszakás kalandoknak semmi értelme, és ha én belemegyek egy kapcsolatba azt hosszú távra tervezem, szóval olyanoknak is nemet mondtam akik komolyan gondolták, de én nem tudtam volna elképzelni a jövőmet velük.

De most megismerkedtem valakivel akit tényleg szeretek annyira, hogy el tudom mellette képzelni az életemet, de félek lépni.

Tipikus önálló, introvertált emberke vagyok, megvan a saját kis életem a saját programjaimmal, szeretek egyedül járkálni mindenhova (vannak barátaim, ne értsétek félre, csak nem értem miért kell mindenhez kíséret, szeretek néha egyedül lenni), és nem szeretem a változásokat.

Tudom hogy ez nem jó, és azt is hogy változtatnom kell ha nem akarok egyedül megöregedni, de borzalmasan nehéz megtenni az első lépéseket, főleg ha arra gondolok hogy meg fognak változni a mindennapjaim. Viszont meg fogom tenni:) Más is volt már hasonló helyzetben? Ti hogy vettétek rá magatokat hogy lépjetek? Vagy csak szimplán belevágtatok, aztán alakultak a dolgok maguktól?

18/l



2017. jún. 18. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én extrovertált ember vagyok, épp ezért volt nehéz feladnom úgymond a függetlenségemet, de bennem is megvoltak ezek a parák. Egészen addig, amíg nem találkoztam azzal az emberrel, akire ha gondoltam, úgy éreztem, hogy érte megéri feladni. Ilyen egyszerű. A megfelelő ember kell hozzá.
2017. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!