Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most lett teljesen elegem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett teljesen elegem. Sosem volt egy normális párkapcsolatom. Most töröltem magam minden társkereső oldalról. Tanácstalan vagyok. ?

Figyelt kérdés

Csak a szexről szól minden, szerintem már nem léteznek normális párkapcsolatok, sem szerelem. Mindenki csalja a másikat, hazudnak egymásnak. Hetero kapcsolatoknál is ezt tapasztalom. Melegként még rosszabb és nehezebb a helyzet. Nem tudom mit tudnék tenni.

Teljesen felakarok hagyni mindenféle kapcsolattal. Szerintetek menne? Vagy mit kene tennem? csak félek, hogy magányba bele örülnék. 23/F



2017. jún. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Én is most töröltem vagy 3 társkereső appot. Nem jött össze egyikről se semmi egy félév alatt se. Tegnap este is Tinderen írtam egy csajnak, mondom majd ma ránézek, de reggel már nem volt a párjaim között. :D Pedig semmi rosszat nem írtam. Szerencsétlen ez az élet. Már én is úgy vagyok vele, hogy feladom, legalábbis ezt a célzott netes társkeresést, mert egy nagy kamu az egész. Sajna élőben meg még úgy se megy, mint neten, nem valami jó a beszélőkém. Szóval meg vagyok lőve. :/ Bár én meleg témában nem vagyok jártas, csak a nőket szeretem, de sajna úgy tűnik ők nem szeretnek engem... :D


26F

2017. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Csak a szexről szól minden" Érdekes lányokra hajtottál akkor ezek szerint, ez inkább a pasikra jellemző. Nem mindenki ilyen csak őket meg észre se akarják venni álltalában. Tudom szar az internetes társkeresés, mert mindenki elsősorban szimpátia és a külsőségek alapján dönt, úgy hogy a másikat személyiségre nem ismeri, de ne általánosíts. Bizonyára csalódás ért, de nem szabad feladni, mert lehet ott van egy lány aki csak téged vár.
2017. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy töröltétek magatokat, az első jó döntés+az első lépés az IGAZI párkapcsolathoz. Nem szabad feladni a dolgot! Pihenjetek kicsit. Jó elég! Most pedig el kell indulni a gép mellől az élő emberek közé! Strand, könyvtár, akármi. Még az is jobb, ha csak sétálgattok bámészkodva, mintha a billentyűket püfölitek! Mondom én. De most beteg vagyok, és mihelyst meggyógyulok, húzok kifelé a strandra, meg a könyvtárba. Meg sétálni. Hajrá!
2017. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!