Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem egy másik csajba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy másik csajba, mit tegyek,7 éve vagyok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
a párommal külföldön élünk, mindketten imádjuk a munkahelyeinket. viszont pár hónapja beköltözött a szomszéd lakásba egy külföldi csaj egyedül, pedig van pasija 6 éve, de valamiért a pasija egy másik lakásban lakik ugyanebben a városban, ráadásul látom, hogy fel sem engedi a pasit a lakásba, mindig csak a ház előtt beszélnek. A csajnak is ugyanaz a foglalkozása véletlenül, mint nekem (elég speciális ipari szakterület, jól fizető ágazat). Rengeteg közös témánk van ennek köszönhetően. Olyan kisugárzása van, ami nagyon megfogott. Nagyon markáns, határozott egyéniség jó humorral, gyönyörű testtel. Igazából a barátnőm is ugyanez a típus, viszont mostanában a barátnőm nagyon le volt terhelve, mert írta a szakdogáját egy másik szakterületen. most mi legyen? Hiányzik nekem ez a kalamajka? tegyük hozzá, hogy a barátnőm soha nem akar gyereket, én meg már közelítek a 31-hez.
2017. jún. 26. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vele vagy, úgy, hogy tudod, nem akar gyereket, te meg igen? És ezt csak így mellékesen, a végére beszúrod...
2017. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

"A barátnőm ugyanez a típus, csak mostanában nagyon le volt terhelve."


És akkor mi van? Inkább félrekacsingatsz, ahelyett, hogy őt támogatnád? Szimplán nem szereted már, ha másba bele tudtál zúgni. Értelmetlen lenne így folytatni a kapcsolatot, előbb-utóbb megcsalás lenne belőle. Az meg, hogy te akarsz gyereket, ő meg nem...ez kész vicc, hogy így vagytok együtt :D

2017. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:

Ha az okot keresed arra, hogy lépj akkor ez egy remek választás "a barátnőm soha nem akar gyereket".

Magadért lépj, ki, be egy kapcsolatba.

2017. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy sutyerák vagy :D Arra hajolsz a gerinced nélkül, amerre kisebb az ellenállás. Támogatás a nehéz időben smafu, a másik csajjal is ezt tennéd a legkisebb nehézség felmerülésekor. Az ilyen "férfiaktól" mentsen az ég...23/N
2017. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!