Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi mennyire tud változn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyire tud változni a párja kedvéért?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal kb csak másfél hetente tudunk találkozni akkor is csak annyi, hogy délután átmrgyek de reggel már le kell lépnem mert kezd dolgozni. Olyan szinten munkamániás, hogy érzem, hogy én ebbe bele figok őrülni, ha nem változtat. Magán vállalkozása van, így a maga főnöke de a 4 hónap alatt 1x volt csak olyan, hogyrám tudta volna szánni az egész napját.

Szerintetek ezen a munkamániáján tud változtatni vagy inkább jobban járnék ha kiszállnék ebből a kapcsolatból?

Az a baj, hogy bármikor szóba hoztam ezt a témát azzal jött, hogy a jövője érdekében teszi ezt és ezzel mindig le is zárta a dolgot



2017. jún. 26. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és nem változom senki kedvéért. Mondjuk tény, hogy nincs is barátnőm. :D
2017. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Mondd csak, kérdező, az együtt töltött időből, a lébecolásból, a szexből stb. meg fogtok tudni élni? Ugyanis nagyon sok nőtársad szokott panaszkodni, hogy ritkán találkoznak a párjukkal, de annyi ész nincs, hogy napi 5-6 (sőt, még 8-9) órás munkából éhen is lehet dögleni. De nektek csak az a lényeg, hogy több időt legyetek együtt, aha, ja. A számlákat meg majd a szomszéd Juli néni fizeti be.
2017. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Mellesleg tökéletesen reprezentálja a fentebbi példa is, hogy a nők abszolút nincsenek elköteleződve a komoly párkapcsolatok iránt, mert mindegyik nő élvhajhász életet akarna élni: napi 1-2 óra meló, 5-6 óra szex, 3-4 óra füvezés, 10-12 óra ágyban döglés, a pénz meg majd a semmiből csak úgy csettintésre előterem. Semmi felelősségérzetetek nincs. Ja, dehogyisnem. A faszinak legyen 4 diplomája, meg nettó másfél millás állása, mindezt napi negyedórás melóból. Úgy ám!
2017. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akar változni, akkor bármennyire meg tud változni.

Ha ő maga nem akarja, akkor kicsit se fog, akkor se, ha te a fejed tetején pörögsz.


#2

Máskor meg az összes nőt csak az érdekli, hogy a pasija pénzes legyen. Most akkor mi a baj? :D

Amúgy szerinted normális dolog 4 hónap alatt 1 szabadnap? Most komolyan.....

2017. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:

#4:


1. Olvasd el a harmadik hozzászólást.


2. Szerinted normális dolog 320-360 órákat ledurrantani egy hónap alatt a biztos megélhetésért? Hogy valamit is félre tudj tenni? Hogy mindent ki tudj fizetni? Hogy a törlesztéseket kifizesd? Meg a rezsit? Meg ha váratlanul bekrepál valami, annak a költségét? Ja, szerintem sem normális.

2017. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő nem a párod, ez nem kapcsolat!
2017. jún. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as, mert egy normális férfi nem vágyik arra, hogy heti kb 40 órából + néha pár óra túlórával (vagy anélkül) egy olyan életszínvonalat tudjon fenntartani, amiben nem kell gondolkodni, hogy mit hogyan osszon be, ugye?

Az én párom pl reggel 6 - 17-ig dolgozott (ha nem fusizott éppen).

De már neki is is kivolt a fsza és dobbantottunk 15 éve külföldre.

Őt is zavarta, ami engem is: nincs látszatja a munkánknak. Semmi megtakarítást nem tudtunk félretenni, mert minden egyes forintnak volt helye. Na ebből lett elegünk.

Mert kettőnk fizetése sem volt elég arra, hogy letudjunk mindent.

Ez nem csak női ingény. Senki nem azt mondta, hogy a ffi 1-2 órát dolgozzon és a többi hülyeség, amit leírtál.

Egy férfi is vágyik ara, hogy ha már dolgozik, akkor ne legyen probléma az, hogy vegyen magának valami "haszontalan" dolgot... (szóval ami nem létszükséglet).

De hidd el, minden normális férfi és nő is vágyik arra, hogy 8 esetenként 10 órás munkával minimum kvajól keressen olyannyira, hogy ne azon kelljen agyalni, hogy mi lesz holnap.

Ez tipikus... hogy igenis meg kell dolgozni éhbérért, aminek semmi látszatja nincs, mert nem tudsz még 200 ftos sem félretenni.

Vagy hogy meg van becsülve a munkád és igenis félre tudsz tenni annyit, hogy egy lakás ára simán kijön hitel nélkül.

2017. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem értem.. A párja kedvéért? Nem önmagáért kellene változnia, hogyha egyáltalán változnia kell?
2017. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereti megtud. :DD Hülye példa, de :D

Szürke ötven film :DDD Még a szadiról is lemond a hapi. :)

2017. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!