Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26 év házasság után szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 év házasság után szerelmes lettem egy régi szerelmembe, mindketten házasok vagyunk. Ő most eltűnt, azt mondja, fel van kavarodva, nem tudja mit tegyen. El akarom felejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő egy nagyon elhidegült házasságban él, de vannak gyerekei, én meg úgy érzem, szeretem a férjem is, de ha újra jelentkezne, biztosan megint nagyon felkavarodnék. Nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet, még mindig reménykedem, pedig nem kellene.
2016. dec. 18. 12:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy most, amikor eltűnt és megszakított minden kapcsolatot, azt mondta, vagy elválik vagy megpróbálja rendbe hozni a házasságát. Úgy érzem, ez egy teljesen korrekt dolog a részéről, még haragudni sem tudok rá, pedig az segítene a felejtésben.
2016. dec. 18. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Szegény férjed :(
2016. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 icu75 ***** válasza:

Ha régi szerelem volt akkor miért lett vége? Ha jártatok és belső oka volt a szakításnak akkor eleve nincs értelme újra kezdeni.

Amúgy neked kell tudni milyen a kapcsolat amiben vagy. Ha csak a gyerekek miatt vagytok együtt,akkor már rég meg kellett volna beszélni a házastársaddal hogy mi legyen a folytatás. A háta mögött csinálni bármit is nagyon gerinctelen dolog.

2016. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A férjemmel mindent megbeszéltünk, őt ez nem zavarja. nem mondtam, hogy ideális a házasságunk.
2016. dec. 18. 12:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem jártunk sosem, plátói diákszerelem volt. A férjemnek nem számít, ő azt mondja, mindegy kit szeretek, ha őt is. Nekem ez nagyon súlyos lelkiismereti kérdés volt, annak ellenére,hogy ő szabadságot adott nekem.
2016. dec. 18. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha viszont a férjed ilyen szinten nem zavarja, hogy szeretsz valaki mást, akkor egyébként is elgondolkozhatnál a házasságotoko
2016. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 icu75 ***** válasza:
Nézd,ha újra jelentkezik a régi hogy ő lezárta a kapcsolatát,valószínűleg elvárja hogy te is vidd döntésre a dolgot. Úgy nem fog menni hogy ő mindent lezárt,te pedig majd minden este hazamész a gyerekeid miatt a férjedhez.
2016. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Most eldobnál 26 év házasságot némi vörös ködért, amiről sosem tudhatod, hogy végződik? Lelked rajta.
2016. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd magad rendbe!


Te sem tudod mit akarsz, sodródsz össze-vissza, nem vagy a heléyzet magaslatán és kicsúsztak a kezed közül a dolgok. Talán sosem voltál irányító alkat, de ez nem is baj. Viszont tudd, hogy mit akarsz!!! Ha a férjedet akarok, akkor őt válaszd, ha a másik pasit, akkor őt, de ne hazudj se nekik, se magadnak.


A másik lelépett. Valószínűleg ha újra jelentkezne elcsavarná a fejed és nem tudnál ellenállni neki. Így ő döntött helyetted. A feleségét választotta.


Én nem fogok ítélkezni feletted, ahogyan sokat előttem megtették. Te döntésed és viseld a következményeit is ha kiderül vagy ha nem jól sül el...


Persze, az ember szerelmes, meg érez ezt-azt, de attól nem kéne, hogy "hülye" is legyen. Te totál ki vagy szolgáltatva a régi exnek! Ha azt mondaná, hogy "lépjüónk meg baby" te mennél egy szó nélkül. Szerintem iszonyat naív vagy. És ő ezt tudta jól. Megmérte a csáberejét, hogy működik-e még, és ha igen, akkor boldogan, macsósan visszamegy a nejéhez, te pedig úgymaradsz!


Szerintem nem véletlenül lett vége annak idején, és te nem véletlenül modntál igent a férjednek... A régi érzelmek, igen vannak, de attól nem kéne feldobni mindent... Én a helyedben letiltanám, törölném a csávót, ha jelentkezik akkor elutasítanám, elzavarnám.

Ha epdig a férjemmel nem mennének a dolgok, akkor válnék, de nem a másik pasi miatt, hanem magam miatt. Mert nem voltam már vele boldog...


Szerintem vigyázz, mert rizikós talajra érkeztél...

2016. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!