Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Egy srác bulizni hívott már 2x amit visszautasítottam ma rávettem magam és elmegyek vele és a barátaival. Szerintetek mit érezhet irántam a fiú ha elvisz a baráti társaságával bulizni?

2017. júl. 1. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak megakar fektetni és sikerülni is fog neki.
2017. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem nehéz kitalálni. Szeretne veled lenni, még a barátaival is elvisz, ha tetszik, ne utasítsd vissza, ma este minden kiderül :)
2017. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kedves 2.! Igazából a barátai is ezt mondják. Kíváncsi leszek mi lesz az este!
2017. júl. 1. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy komoly szándékú, érett pasi nem bulizni hívja el szíve hölgyét első randi gyanánt, de te tudod.
2017. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es,4-es szerintem is!

De ez magadtól is leeshetne,ha bulizni hív nyilvàn lesz alkohol..könnyebben beadja az ember a derekàt.

És ezt ki is fogja hasznàlni!

2017. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem biztos,hogy érez valamit,esetleg tetszel neki,meg akar ismerni.Ismerd meg te is,és majd kiderül,mit akar tőled.Bár én sem látom túl komolynak az illetőt így a leírtak alapján.Normálisan ismerkedni nem igazán szoktak diszkóban.
2017. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rávettem magam, az olyasmi, hogy nem szívesen, de beadtad a derekad harmadjára. Ha annyira jó lenne a lelki békéd ezzel a dologgal, elsőre igent mondtál volna. Nagyon ne éld bele magad, nem tűnik komolynak a dolog.
2017. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!