Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szoktál arra gondolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktál arra gondolni, hogy a párod szebb párt alkotna egy másik nővel?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon jóképű férfi, magas, izmos, míg én nem vagyok egy olyan nagy szépség. Elég magas vagyok, nincsenek formáim, lapos vagyok, mint egy deszka, az arcom átlagos. Sokszor amikor találkozunk egy csinos nővel, arra gondolok, hogy ő mennyivel jobban mutatna a párom mellett. Pedig nem flörtöl más lányokkal, csak ilyen helyzetre kell gondolni, hogy odamegy a pultoslányhoz, és rendel nekünk 2 italt. Féltékenykedni egyébként nem szoktam, nem mutatom ki ezeket az érzéseket a páromnak.

Ez mennyire normális? Nem olyan csinos lányok, ti nem szoktatok így érezni?


2016. aug. 26. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


Te pedig súlyos önbizalomhiányban szenvedsz!

A párod azért van veled, mert szeret téged, elfogad úgy, ahogy vagy! Képes vagy ezt felfogni?

2016. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Atya ég ne marcangold már ennyire önmagad kislány!

Legyen több önbizalmad, veled van mert te jobb vagy egy pusupp cicababánál!

Tényleg ne legyenek ilyen érzéseid, mert a dögkeselyű nők ezt érzik és lecsapnak a pasidra... Fell a fejjel, mosolyogj, szeress! 40/N.

2016. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalomhiányom, csak reálisan látom magam. Nem vagyok épp nagyon ronda, jó sminkkel, hajjal és ruhában, egész jól nézek, de sosem leszek az a természetes szépség, mint nagyon sok lány. A párom pedig mindenki szerint jóképű, még mindig nehezen hiszem el, hogy pont engem nézett ki magának. Persze örülök neki, csak furcsa. :)
2016. aug. 26. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2016. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

hát nem vagyok egy adonisz, de soha nem jutott eszembe, hogy "mással szebb párt alkotna" :)

szerintem butaság ezen gondolkodnod...


23F

2016. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De pontosan önbizalomhiányod van, akár elhiszed, akár nem. (A h..lye se ismeri el, hogy h..lye, pedig az.)

Ha nem lenne, akkor nagy ívben lesz..rnád ezt az egészet, nem kattogna ezen az agyad, és nem fantáziálgatnál ilyen b..romságokon. Nincs jobb dolgod?


Ja, persze, reálisan látod a dolgokat!

De azt képtelen vagy reálisan felfogni, hogy a párodnak így vagy tökéletes és szép, ahogy vagy és azért van veled, mert szeret! "még mindig nehezen hiszem el, hogy pont engem nézett ki magának"


Mindenkitől van szebb és jobb! De, akivel vagy, annak pont te testesíted meg az ideállt!

2016. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen illünk egymáshoz :) Belsőre is, ami nagyon nem elhanyagolható. Nincs az a tökéletes külsejű nő, aki a helyemre tudna lépni, és ugyanez a páromra is igaz.
2016. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Téged választott, te vagy az élete, ráadásul hűségesnek tűnik a leírás alapján. Látom, ha nincs probléma, akkor is kreáltok magatoknak... -.-
2016. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet az embernek szebb párja,mint ő maga? Dehogynem :D


Ha sminkkel szép ruhában jól nézel ki,akkor szép vagy anélkül is. A lényeg, hogy légy mindig csinos,ápolt.Nem kell 5 kiló vakolat :)

2016. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Néha gondolok ilyenre. És igen önbizalom hiányod van, ahogy nekem is.

Az én párom is sokaknak bejön, amit nyilván észlelek és akár akkor is érzékeltetik amikor ott vagyok mellette.

Ő nem veszi észre és egyébként is folyton keressük egymással a kontaktot. Szóval a dögkeselyűk felsülnek ha lenyom egy puszit a fejemre vagy megsimítja az arcom. Én meg folyton emlékeztetem magam, hogy akár a világ legjobb nője is állhatna mellette, akkor is engem akarna. Mert tőlem megkap mindent amire szüksége van.

2016. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!