Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mitől van az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől van az, ha egy férgi nem emlékszik pontosan arra, hogy élete első, viszonzott szerelmével pontosan melyik évben/hónapban szexelt?

Figyelt kérdés

nem volt részeg, sem drogos, sem beteg, tehát semmi olyan nem történt, ami törölte volna a dátumot a fejéből.

egyáltalán nem szoknyavadász, úgy értem, nem volt számolatlan, vagy sok kapcsolata.

de ha lett volna is, nem kéne az első szexre emlékeznie, hogy mikor történt? nem fura?



2017. júl. 9. 04:01
 1/3 A kérdező kommentje:
férgi (elírtam: FÉRFI)
2017. júl. 9. 04:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En no vagyok es megse tudom... annyira tulertekelitek az elso szexet meg a szuzesseget, hogy az mar szinte beteges. Nekem is elso, hatalmas nagy szerelem volt. Nagy dolog nyilvan, de mit jegyezgessek rajta? Azt tudom, hogy kb hany eves voltam es ennyi. Nem fogom felvesni a kemenybe. Semmit nem szamit. Mondjuk en elotte se voltam az a raparazos, rakeszulos, tervezgetos tipus. Mire jo, ha tudod a szuzesseged elvesztesenek datumat? Mert en elkepzelni se tudom. Sot, az elso pohar alkoholos italom datumat se, meg az elso fuves cigijet se, meg az elso fizetesemet se, az elso kezfogast se, az elso csokot se.
2017. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!