Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, aki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, aki az első szerelmével éli le az életét?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy elsőre olyan párt talál az ember, aki tökéletes számára. Nem ovis szerelmekre gondolok, hanem első párkapcsolatra. Egy idő után biztos kíváncsivá válik az ember, hogy milyen lehet mással a csók, szex, stb. Hiába szereti a párját. És akkor a kíváncsiság miatt esetleg felfelép, akárcsak egy éjszaka erejéig. Ez mennyire bocsátható meg? Illetve létezhet, hogy "engedélyt" kap az ember a párjától, hogy kipróbálja mással, aztán minden mehet tovább?

Tudom, fura kérdés, csak elgondolkodtam ezen.


2015. nov. 13. 14:40
 1/9 anonim válasza:
Hát páromnak én vagyok az első és már 8 éve tart és van egy közös gyermekünk is
2015. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, de nem élnek jól. Csak azért maradtak együtt, mert félnek szétmenni. Túl sok időt és energiát fektettek bele, gyerek is van, és nem képesek felismerni, hogy nem jó nekik együtt, pedig még csak 25-27 évesek. Ők már így maradnak szerintem. Szeretem őket, de ezt elszúrták, szerintem. Nincs összehasonlítási alap, nincs elvárás, elfogadás az van, csak ez így nem hoz boldogságot. Panaszáradatot hallgatok folyton a barátnőmtől, de változtatni nem fog. Félre szerintem nem léptek, náluk nem ez a gond, hanem minden más.


Engedélyt kapni arra, hogy mással lefeküdjön az ember, szerintem esélytelen. Ha valaki szereti a másikat, az nem engedi ki mint a kóbor kutyát. Ha a másik menni akar, akkor merje megmondani, és menjen. De tisztelje annyira a másikat, hogy választ. Választ a másokkal való szex és a stabil párkapcsolat között. Ez nem hotel, ahová hazatérünk megpihenni. A másiknak is vannak érzései, és ha nem is esik jól belegondolni: vannak dolgok, amiket nem lehet meg nem történtté tenni. Maradandó károkat okozhat egy-egy ilyen próbálkozás, és aztán már nem lehet helyre hozni. A hűség döntés kérdése, 4 partner és 40 után is.

2015. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyámnak csak apám volt eddig,nagyanyámnak is csak nagyapám.:)
2015. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen.


Anyukámnak is apukám volt az első, és már 31 éve házasok, és előtte 4 évig jártak.

2015. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van, mi lassan 4 éve vagyunk együtt és ez mindkettõnk elsõ kapcsolata, hamarosan összeköltözünk :)

18 L 21 F

2015. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De sose merült fel bennünk, hogy milyen lehet mással *
2015. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Hűű.. a SÁRGA IRIGYSÉG megint megjelent azzal, hogy a 4-es válaszom le lett pontozva!


A saját lelkiismereteddel számolj el, kedves lepontozó! Attól, mert neked nem sikerült, attól még másnak igen. Nem te vagy a világ közepe.

2015. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Első tartós kapcsolatnál én úgy vettem észre, hogy sokkan jobban túltolják ezt az emberek.


Részemről 2 utat láttam eddig a környezetemben

1. Soksok éve tényleg együtt vannak gyerek is van és néhányan házasok is (igen, az ilyeneknél dögivel van olyan, hogy a gyerek az becsúszott, de a házasság azé az sok...) és fujj de gyűlölik egymást, mindenért, a fiatalsagukert, az elszalasztott lehetőségekért egymást okolják


2. Azok a bunkó parasztok/h*lye k*rvák akik kimondták, hogy Soksok mindent megkell még tenniük, tapasztalniuk és nem kell hozzá kolonc, most mind boldog emberek (sőt akad olyan pár is aki újra egymásra talált)


Örök szerlem fiatalon=lemondás, boldogtalanság


Ettől még persze élvezze ki mindenki azt, ha a jelenben jó, csak azért mert első ne szakitson...de csak megszokásból...már csak bántják egymást


Nyuszik szakítani

2016. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek három 40 feletti házaspárt,akik így voltak.

1.A nagynéném,akit megcsaltak és a férje még csinált egy házasságon kívüli gyereket is másik asszonynak.

2.Egyik osztálytársam szülei,ahol apuka módszeresen félrejárt és az asszony végl beadta a válókeresetet,mert végül belátta,nincs értelme megmenteni a kapcsolatukat.Van 3 gyerekük is még.

3.Ebben az esetben nem tudok megcsalásról,máig együtt vannak.Egyszer a férj egy síelés alkalmával ezt mondta a liftben:"csak hiányzik az a zsémbes-felesége-".Pedig bő 30 éve házasok.


Szóval háromból egyet tudok,ami még nem végződött se megcsalással,se válással.Van még 2 példám korombeliekre,akik az első szerelmükkel költöztek össze,de az azért még nagyon a jövő zenéje.

2016. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!