Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be, hogy kedvelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be, hogy kedvelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. Abban a klubban dolgozik, ahova én gyakran járok... A történet úgy kezdődött, hogy sokat jártam oda. Láttam, de annál tovább nem érdekelt. Konstatáltam, hogy szép.. Aztán volt a diáknapok, és ő is ott volt, és odajött hozzám és mondta, hogy engem ismer abból a klubból, ahol dolgozik, de azt hitte, hogy román vagyok,(Erdélyről van szó) És akkor válotttunk pár szót, és bemutatkoztam akkor már, ahogy ő is.. Utána mindig ahányszor odamnetem a klubba kedvesen köszönt, én bejelöltem volt FB-n, ő lájkolta volt az összes képem. És fordítva ez azóta ígyy megy. Egyszer odaírtam egy képéhez, akkor rám írt, utána vagy kétszer ráírtam, beszélgettünk de nem sokat. Lenne esélyem? Aóta egyre többet gondolok rá, bevalljam?
2017. júl. 10. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb elkerülni a nagy "bevallásokat". Megértem, hogy neked jól esne csak így kiadni mindent, de nem javaslom. Gondolj bele, hogy mit jelent ez neki! Gyakorlatilag őt kényszeríted bele egy döntésbe: ő is akar-e többet tőled vagy nem. És ha ez még korai, vagy nem biztos benne (vagy ha még nem is gondolt erre, mert csak barátkoztatok), akkor könnyen lehet, hogy elijeszted ezzel.

Úgyhogy szerintem butaság bármit "bevallani", főleg nem annyit, hogy kedveled. Bárkit kedvelhetsz és nem jelent túl sokat. Ha érdekel a lány, akkor találkozz vele, ismerkedjetek, beszélgessetek és érezzétek jól magatokat. És ami a legfontosabb: lépjetek előre! Ne akarj a legjobb barátja lenni, ne várj arra passzívan, hogy "beléd szeret", vagy valami.


Szóval: igen, lehet esélyed, de egyelőre SEMMI nem történt közöttetek, ami a barátkozásnál tovább mutatna. Az, hogy lájkol meg visszajelöl meg köszön, nettó semmit sem jelent. Ha érdekel, mozdítsd előre a dolgot. De nem kell rágörcsölni meg szerepet játszani. Csak lazán, őszintén, egyszerűen.

2017. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelem kérdező!!, Válaszom elolvasásával beleegyezel, hogy Magyarul fogtok beszélni egymással.


Nos..,

Persze, hogy van esélyed. Egyenlőre megakarod ismerni, mert kisugárzása nagyon vonzó. Ezt akár mondhatod is neki, de nem kell, csak "eddigiek alapján jobban megszeretnélek ismerni. Beszélgessünk majd egyet".

Csak mindig beszélsz szívből.


Vonzódsz hozzá. Ismerd meg. Lesz mi lesz.

2017. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!