Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kolléganőm szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kolléganőm szerelmes belém, de én eddig nem "úgy" néztem rá, viszont nagyon kedvelem. Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy alakult?

Figyelt kérdés
Egymás közvetlen közelében dolgozunk, mellettem ül, körülbelül egy fél éve dolgozunk együtt. Egy ideje már "gyanús" volt, hogy vonzódik hozzám, de másfél hete bevallotta nekem. Leültünk megbeszélni a dolgot, és nem is gondoltam volna, hogy ennyire odáig van értem. Én viszont nem nőként néztem rá eddig, bár tényleg nagyon szép, kedves, és sokszínű lány, de valahogy nem éreztem azt a bizonyos szikra. Ezt el is mondtam neki, de azóta is rendes velem, nagyon kedves mindig, bár a távolságot azért tartja. Be kell ismernem, hogy ezek azért jól esnek, mint ahogyan az is úgymond imponál, hogy ennyire bejövök neki. Van itt olyan, akinek hasonló tapasztalata volt? Végül összejöttetek, vagy mi lett a vége?
2017. febr. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a gondod, van barátnőd?
2017. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ezt, ha nem akarsz ezzel a nővel összejönni?Vagy mégis csak annyira imponált, hogy meggondoltad magad?
2017. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon voltam így,általában nem volt szükségem vallomásokra,jöttek a dolgok spontán.Most meg viszont nem is akarok színt vallani senkinek,jobb ez így,ahogy van.Neked javaslom,ha szimpatikus a csaj,adj esélyt a dolognak!Nem vesztesz semmit vele.
2017. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nálam legalább is nem jöttek olyan spontán a dolgok. Nem volt még itt senki olyan helyzetben, hogy kedveltetek egy lányt, mint barátot, de ő többet akart? Nem tudom pontosan, hogy ilyenkor merre érdemes lépni.
2017. febr. 25. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a lány egy pont ugyanilyen helyzetben: őrülten tetszik egy kollégám, és iszonyatosan beleszerettem. Nem egymás mellett ülünk, de napi kapcsolatban vagyunk. Tud arról, hogy mit érzek, de ő mindig is azt vallotta, hogy köztünk soha nem lehet semmi. Egyszerűen nem vagyok az esete (ő a szépségkirálynő lányokra bukik, én meg átlagosnak mondanám magam), miközben tőlem kapja meg azt a törődést, amit a párkapcsolatában nem kap meg. Ez utóbbival csak annyit akartam mondani, hogy hiába törődöm vele, hiába mondja meg nyíltan, hogy mennyire jól esik a gondoskodásom (pl. ha beteg), mert ezeket máshol nem igazán kapja meg, nem szeretett belém. Mi továbbra is barátok vagyunk, annyi különbséggel, hogy a párkapcsolati dolgairól nem igazán beszélünk.
2017. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én eddig nem "úgy" néztem rá"


"Én viszont nem nőként néztem rá eddig"


És mi akadálya, hogy innentől úgy nézz rá? Nem jön be neked? Nem vonz?


Voltam hasonló helyzetben, ott én vallottam szerelmet, és ugyan nem küldtek el, de nem is jöttünk össze, inkább elkerültem őt, hogy könnyebb legyen elfelejtenem.

2017. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!