Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó öreg kérdés hogyan valljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fénypont kérdése:

Jó öreg kérdés hogyan valljam be hogy kedvelem és hívjam el egy randira?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy gyönyörű szép lány általánosban ugyan abba az osztályba jártunk és én azóta bele vagyok zúgva akkor nem mertem megkérdezni mert járt valakivel de most szabad és én nekem ez az utolsó esélyem hogy elmondjam mit érzek iránta mert koleszba fogok járni.
2011. júl. 10. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni, beszélgetni tudd meg mit szeret vidd el mozizni....
2011. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszike de a mozi nem jön be mert itt elég szar mozi van a városban de sétálni már hívtam és sok mindent tudok róla


létszi kor és nem legyen a komentek mellet pls

2011. júl. 10. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:

A mozi a lehető legbénább ötlet első randira, bocs.

ha valaki elhív, akkor _vele_ kellene tölteni az időt, beszélhetni, kajálni, sétálni, akármi. Nem kukán ülni és filmet nézni.


Kérdező, a legrosszabb az, ha utána majd évekig törheted a fejed, hogy kihagytál egy lehetőséget. ha egyszerűbb, ne azzal kezdd, hogy bevallod, hogy kedveled, hanem hívd el valahova. Valami olyasmit csinálni, amit ő is szeret. Aztán majd meglátod, hogyan alakul.

2011. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz én igazából egy nyugis helyre gondoltam ahol le tudok ülni és beszélni
2011. júl. 10. 01:01
 5/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, szerintem jobb, ha van valami "program", valami cél.

mondjuk pl. épp most nyílt egy új hely és ki kell próbálni, vagy "menjünk fagyizni", vagy tényleg valamit csináltok együtt.


Az, hogy menjünk, üljünk le beszélni, nekem kicsit ijesztő is lenne :) Meg te is kevésbé jössz zavarba, ha csak úgy beleszőheted a beszélgetsébe, amit akarsz, és nem az az "elvárás", hogy na, mondd, mit akarsz.

2011. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz de azis fura ha csak úgy elhívod fagyizni és miközben nyalakodsz elkezded hogy igazából szeretem meg minden és nem e járnál velem meg minden
2011. júl. 10. 01:09
 8/10 anonim válasza:

Én is csak azt tudom mondani amit előttem írtak. Hívd el sétálni. Csendes nyugodt hely pl. egy park ahol legtöbbször vannak padok is, ahova le lehet ülni és lehet beszélgetni.

Többi már rajtad múlik.

2011. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ő 16 lesz én pedig 16 vok
2011. júl. 10. 01:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Wao,nálam is igyvan xD Csak én 15 vagyok ő meg 15 lesz,amugy hivd el sétálni,beszélgetni,de ne moziba,mert ott akkor nem egymásra figyeltek.Én a barátnőmel pl.egy nagy veszekedésel kerültem össze,de ne próbáld ki xD
2011. júl. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!