Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Nos egy borzasztóan furcsa helyzetbe keveredtem és nem tudom mi a kiút belőle. Van egy barátnőm akit már nagyon rég óta ismerek, suliban osztálytársak voltunk és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Egy ideje már azt vettem észre rajta, hogy kivétel nélkül minden egyes srácot aki próbál hozzám közeledni azt elkezdi utálni és ha mondjuk közös programokat szerveznék ahol mindketten ott lennének arra nem hajlandó jönni meg mindig kijelenti, hogy ő velem akar találkozni csak és nem mással. Olyan is volt, hogy összeismerkedett két nagyon jó fiú barátommal akiket nagyon megkedvelt még mondta is, hogy milyen aranyosak aztán az egyikük elkezdett nekem udvarolni és erre a barátnőm meg rögtön átcsapott harci üzemmódba. Persze egyik sráccal sem ellenséges szemtől szembe, ezeket csak nekem mondja, velük szimplán csak nem hajlandó beszélni vagy bármilyen kapcsolatot kialakítani. Egyszerűen nem értem miért csinálhatja ezt, de ez nekem kissé rosszul esik. Azt viszont semmiképp sem szeretném, hogy vele megszakítom a barátságot mert nagyon fontos ember a számomra és én vagyok az egyetlen ember akiben megbízik, nem tudnám magára hagyni. Valaki valami ötlet?
2017. júl. 19. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt vele kell megbeszelni. Mondd el, hogy mi a gondod, es veszeljetek meg. Ha pedig ezek utan is ilyen akkor csinaljatok olyan programot, ami pasimentes... en sem szivesen megyek ugy baratnozni, h pasi van velunk. Kell a csajos seta, pletyi, meg lelkizes... es ezt is meg lehet erteni.

De minden alapja az, h leuktok, megbeszelitek! 😊

2017. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fog menni. Kisajátított, és nem fog kompromisszumot kötni.
2017. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát pont emiatt nem értem, mert ő nem az a lelkizős fajta és a mi kapcsolatunk egyáltalán nem az a tipikus csajbarátság, hogy összeülünk csajos dolgokról pletyizünk meg kitárgyaljuk a pasikat. Vannak ilyen barátnőim is, de ő nem ilyen egyáltalán. Ráadásul nem az van, hogy ha valaki pasi a képben van akkor csak vele járkálok mindenfelé és onnantól már nem is megyek sehova se a barátnőmmel kettesben, csak ha éppen adódik egy-egy program hogy mindketten ott lennének akkor már problémázik rajta. Kérdeztem már tőle egyébként, hogy miért utálja az adott illetőt, de csak azzal takarózik folyton, hogy ő antiszoc és utál mindenkit. Ezt viszont nehezen hiszem el neki...
2017. júl. 20. 00:34
 4/5 anonim válasza:
Nem lehet, hogy azért utálja meg ezeket a fiúkat, mert csak neked udvarolnak? Biztos rosszul esik neki hogy csak rád figyelnek. Ha lenne neki is udvarlója, más lenne a helyzet.
2017. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyből az jutott eszembe hogy leszbikus és így szeret téged nem akar másnak adni
2017. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!