Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az érzelmi zűrzavarban?

Figyelt kérdés
Kérem ne ítéljen el senki,csak segítő szándékú emberek írjanak.5 éve szerető vagyok,munkahelyi kapcsolat. Az elején a pasi azt mondta nincs már úgy együtt a feleségével,elhittem..sok hétvégét töltöttünk együtt,elvitt sokszor külföldre nyaralni..az utóbbi időben viszont a nővel is eljár nyaralgatni,utazni.nekem ez már gyanús,hiába tudnak mindent egymásról(a nőnek is van pasija) Mostanában nem tudok aludni,szakítani szeretnék vele,de júliusban nyaralni visz..Mit válasszak? Bírjam ki addig és menjek el vele? Én egyedülálló vagyok,sokat vagyok egyedül..most már a szabadidejét is inkább a feleségével tölti..Eddig megbékéltem vele,de most már alig ad a kapcsolatunkba energiát..legszívesebben úgy megmondanám,hogy elég volt..de ez a nyaralás..ráadásul tengerpart..de nincs kedvem vele menni,pedig nagyon szeretem..mit tegyek?

2017. jún. 26. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz, de ideje lenne szakítanod. Így akarod leelni az egész életedet? Méltóság nélkül örök harmadikként? 5 ev egy ilyen meltatlan helyzetben? Nem hiszem el, hogy nincs egy facer ferfi a vilagon, akivel egy normális kapcsolatot tudnal kialakitani. Ne alazd mar tovabb magad.
2017. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a feleségével van és nem az újabb szeretőjével? Figyi, szerintem hagyd ezt a kapcsolatot a fenébe. Nehogy már egy tengerparti nyaralással megvegyen! Utazz el a tengerhez egyedül, saját erődből (pénzedből)! Épp elég ideig engedted, hogy r.gyót csináljon belőled! Kapard össze a megmaradt önbecsülésed morzsáit, és zárd le ezt a történetet végleg. Így maradhat hely olyannak, aki értékeli a türelmedet. (5 évet vártál, akkor biztosan türelmes vagy.) Szerintem ennek a pasinak azt sem szabad elhinni, amit kérdez.
2017. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noblesse Oblige ***** válasza:

Jobb lenne most egy ideig egyedül lenni. Nem keresni, nem hívni és nem reagálni. Hogy kicsit jobban átlásd a dolgaidat.


Kell a távolság.


Nekem innen úgy tűnik, hogy fellángolás volt részéről a dolog. Nem igazi szerelem.

És szerintem te ennél a másodhegedűs szerepnél sokkal többet érdemelnél.


Szóval jó lenne ha békén hagynád egy időre amig el nem tudod dönteni mit is akarsz. A távolság sokszor más színben tünteti fel a dolgokat.

2017. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Most akkor szeretnél nyaralni menni, vagy nem?


Ha szeretnél, akkor menjél, eddig is belefért. Ha te nem mész, talál valakit akit elvihet helyetted, ne aggódj. Utána meg eldöntöd, hogy szakítasz-e.


Ha nem érdekel a nyaralás, akkor csak annyi a kérdés szakíts-e vagy ne. Nyilván ha akarsz még az életben normális párkapcsolatot, akkor szakíts és keress egy normális férfit. Ha megfelel az örök második szerepe, amíg a pasi nem un meg téged, akkor pedig folytasd nyugodtan ahogy eddig.

2017. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves válaszolók a,meglepődtem azt hittem,hogy mindennek elhordtok..:) Valamelyikőtök írta,lehet egy új barátnő van a dologban...erre én is gondoltam.. biztos már un ennyi idő után..de ki tudja? Eddig jó volt nekem,huszonéves vagyok..végül is volt időm.. de most már szeretném visszakapni az önbecsülésemet.. Ismerőseim azt mondták menjek el vele nyaralni,majd utána szakítok...nehéz..mert szeretem,kötődés stb.. de így sosem lesz normális,boldog,kiegyensúlyozott életem..:(
2017. jún. 26. 09:14
 6/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul szép házuk van,a felesége 3x annyit keres mint én
2017. jún. 26. 09:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam nemrég ilyen helyzetben! Ugyanezeket mondta nekem is! Persze,mi mást mondanának,mint hogy nincs semmi köztük az ágyban... :P


Kiléptem ebből,nagyon nehéz volt, de megérte!

2017. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha tiszta vizet öntenél a pohárba. Mondd el neki, hogy szereted, szép volt jó volt, de ennyi volt, mert elmúlik az életed. Felajánlhatod, hogy elkíséred a nyaralásra, mint egy utolsó szép közös élmény, ahol lezárjátok ezt az öt évet. Pezsgőztök egyet a tengerparton, még utoljára pár napig hazugságok nélkül jól érzitek magatokat együtt, aztán szépen búcsút vesztek.


Így nem csapod be se magadat, se őt. Ha így inkább nem vinne magával, akkor szépen szakíthattok az utazás előtt.

Ha munkahelyi kapcsolat, akkor mindenképp jobb lenne barátilag lezárni, hacsak nem tervezel egyben munkahelyváltást is.

2017. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szerintem ha elmegy a feleségével nyaralni 1 hétre,tuti van valami...főleg egy ilyen szép helyen megjön az ember kedve
2017. jún. 26. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolatban vannak és úgy néz ki most te is abban vagy. Ha nem megfelelő és monogám kapcsolatot szeretnél, akkor inkább lépj le. Döntened kell, hogy a saját terveidet valósítod meg vagy megelégszel pótlékokkal. Előbbi esetben van esélyed elégedettnek/boldognak lenni, a másik esetben viszont mindenképp megalkuvásra kényszerülsz.

30/f

2017. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!