Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt 25-26 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt 25-26 év feletti párotok akiknek nem volt még barátnőjük, ha igen miért alakult így az életük és kellett őket tanítgatni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz ilyen lány az oldalon, hiszen a megértés, elfogadás, együttérzés, jólelkűség mind a mai modern antinő tulajdonsága!
2017. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Hát, ha így is számít, akkor az én barátom 23 éves volt. Igaz, volt egy pár hónapos valamije előtted, hát kapcsolatnak nem nevezném, és le sem feküdtek egymással.


Azért alakult így az élete, mert előtte visszahúzódó volt, de aztán nyitott az emberek felé, ismerkedett, beszélgetett, és egyből lett kapcsolata. :)

Tanítani nem igazán kellett, vannak dolgok, amelyek jönnek ösztönből. Egy szüzet sem úgy kell elképzelni, hogy húú, azt sem tudja, melyik nyílásba kell berakni.

Persze, nem volt életünk leghosszabb, legjobb szeretkezése az, ami neki az első volt, de 2-3 héten belül már nagyon jó volt az ágyban. :)


21/L

2017. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátomat elég sok trauma érte gyerekkora óta a családi életében, zárkózott személyiség, nem sok esélyt adott magának, hogy találjon valakit. Mi neten ismerkedtünk meg, a blogomhoz írt egy hosszú kommentet, így kezdtünk el levelezni. De csak több év után találkoztunk először (mindkettőnk hibájából). Én 25 voltam és csak egy kicsivel voltam tapasztaltabb mint ő - randijam voltak ő előtte 2 emberrel, és a csókolózás is megvolt, de nekem se volt még kapcsolatom és én is szűz voltam. Szóval a csókolózást én mutattam meg neki, a szexet meg együtt fedeztük fel.
2017. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. Én 21 voltam, ő 25. Én is szűz voltam még és ő is. Eleinte bénáztunk a szexben, de nem volt az se vészes.
2017. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!