Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszik azt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyesek, hogy akinek felnőtt korára nem volt kapcsolata az gyerekes és tanítgatni kell? Miért kell a legrosszabbol kiindulni?

Figyelt kérdés
És aki csak igényes volt és nem akart egyik kapcsolatbol a másikba menni rájuk is igaz? Annyira nem szeretem az ilyen szélsőséges nézeteket.
2015. dec. 20. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Hisznek az emberek mindent, ami a saját nyomorukból indul ki... Engem pl homokosnak néznek, mert sosem nőztem, és nem is volt barátnőm. De tudni kell szarni rájuk.
2015. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Én az empátiát hiányolom a mai lányokból. Ezer és egy oka lehet, hogy valakinek nem volt párkapcsolata. Sajnos azonban, ha 25 évesen szűz vagy, akkor sokuk szemében, kb. leprás lúzerrel vagy egyenértékű. A mai világban sajnos én úgy érzem, hogy nem az a lényeg egy párkapcsolatban, hogy szeressétek egymást és egymás támaszai legyetek, hanem, hogy a legdominánsabb kan, legyen a nő párja. Félelmetes ez a XXI. század, olyan mintha visszafelé haladnánk az emberi evolúcióban. Minél primitívebb, minél állatiasabb, minél agresszívabb annál jobb... szomorú.
2015. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk ezt én is tapasztaltam, mint nő. A rendkívül válogatós pasik nem jártak be olyan helyzeteket érzelmileg, amelyekre tudnak építeni és amelyek alapján meg tudnak becsülni egy-egy szerény, takaros, tip-top nőt. Ezekről nem elég csupán beszélni + könyveket olvasni.

Mindezt arra alapozva mondom, hogy magam is kétszer adtam esélyt komoly srácoknak, akik bár műveltek és felnéztem rájuk, de mégis az éretlenség lépett közbe.

2015. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
58%

Te most percenként teszel ki kérdést?

Mert akkor elég zavaros...Az előzőben még 25 éves korodra nem volt kapcsolatod,aztân meg azt írod,több csalòdàsod volt...

De màs szòval,aki komoly kapcsolatot keres(nő,nem kislàny,érted),

az àltalàban tapasztalt férfit akar.Aki tisztâban van a dolgokkal. Az alkalmazkodâssal,megértéssel,szòval aki àtélt màr pàr dolgot...

Ezek vélemények. Te kèrdeztél valamit és mindenki leîrta a vàlaszàt...Mi a gâz?????

2015. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Akinek felnőtt korára nem volt kapcsolata, annak felnőtt korában kell bepótolnia mindazt, amit a többiek fiatalon megtanultak, mert sajnos, a párkapcsolatokat tanulni kell. Nem könyvből, és nem neten, hanem úgy, hogy éled a párkapcsolataidat, és közben építed magadat belőlük. Akinél ez a fázis kimaradt, az keservesen fog szenvedni, mert baromi nehéz 10 év kihagyás után bepótolni mindent, de legalább a partnerét is szenvedésre ítéli. Ráadásul megideologizálja azzal, hogy ő mennyivel különb, mert ő magát fejlesztette közben, és a tökéletest kereste. Frászkarikát! Ez olyan, mintha addig nem mennél vízbe, amíg az úszótechnikád nem lenne tökéletes. Nonszensz. Van, amit csak a gyakorlatban lehet tanulni, és tökéletesíteni. Az emberi kapcsolatok, és az úszás is ilyenek.
2015. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Tehát akinek 25 éves korára nem volt párkapcsolata az akár fel is kötheti magát? Mert az itt válaszoló, hölgyek kb. ezt írták...
2015. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
28%
Na ennyi. 12:59 röviden,tömören és a lehető legérthetőbben felvâzolta a helyzetet.
2015. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem biztos, hogy gyerekes, de tanítgatni biztos kell... amikor még szűz voltam, én is sok alap dologgal nem voltam tisztában lányként, nincs mit szépíteni. Meg valahogy olyan más fogalmaim voltak pár dologról, aminek nem sok köze volt a valósághoz.

A szexbe is igenis bele kell jönni. Mert most ugyan gondolom, azt mondod szűzként (én is azt mondtam), hogy a szex csak egy dolog a sokból, aztán később rájössz, hogy az egy olyan dolog, ami nélkül a többi sem fog jóízűen működni.

Belejövés alatt azt értem, hogy megtanulod nyalni a puncit tisztességesen (na nem mintha ezt minden tapasztalt tudná), megtanulsz a másiknak sokféle módon örömet okozni, megtanulsz úgy szexelni, hogy lehetőleg kibírod minimum 5 percig, kotonban és koton nélkül. És azt is meg kell tanulni, hogy a másikat sosem illik otthagyni kielégítetlenül.

(És nem az az elb.szás, amikor egy pasi megkérdezi, jó volt?, hanem amikor pont le.szarja, milyen volt a másiknak. XD)

Röviden ennyi, tapasztalatlannak lenni amúgy szerintem nem ciki, de NEM KELL úgy tenni, mintha nem volnál az, mert az már gáz. Inkább akarni kell, hogy fejlődhess.

2015. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

"Röviden ennyi, tapasztalatlannak lenni amúgy szerintem nem ciki, de NEM KELL úgy tenni, mintha nem volnál az, mert az már gáz. Inkább akarni kell, hogy fejlődhess."


Na jó, de itt ez a kérdés, az élő példa, hogy, DE úgy kell tenni, mintha nagyon tapasztalt lennél, különben a nők szemében nem vagy férfi, lásd előző válaszolók. És hiába akar fejlődni az ember, hogyha csak azért nem kap még esélyt sem, mert tapasztalatlan... :-(

2015. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Nyuszikám, emelhetem én azzal a te önbecsülésedet, hogy nincs semmi gond, 25 évesen nem vagy lemaradva semmiről, pont olyan könnyen fogsz csajozni, mint az, aki 15 évesen kezdte, de sajnos, mind a ketten tudjuk, hogy ez nem igaz. Ezt tényleg tanulni kell, és tényleg a gyakorlatban, nem a neten, meg nem a PUA izékből. Egyszerűen nem lehet megspórolni sem ezt az időt, sem a csalódásokat. Ha te 25 évesen fogsz neki, akkor egy kicsivel lerövidülhet az idő, mert azért csak érettebb személyiség vagy, mint egy 15 éves, de muszáj lesz azzal szembenézned, hogy neked sokkal nehezebb a dolgod.


Amúgy nem társkereső 18 éves kislány vagyok, hanem profi szocioterapeuta. Lehet, hogy buta vagyok, de legalább tudom, hogy mit beszélek, mert többet láttam már az életben ezt-azt.

2015. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!