Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy barátom, még hivatalosan nem vagyunk együtt. Én 17 vagyok ő pedig 28.

Kedden fogunk először együtt aludni, és Félek mert nem szeretném elrontani, és azt sem szeretném, ha ebből több lenne, mint alvás. (remélem megértitek) a kérdésem az lenne, hogy miben menjek? Rövidnadrág, magassarkú ill. egy rövidebb felso azaz crop top megfelel?

És mit vigyek? Itt nem fogkefe fogkrémre meg alvós cuccra gondolok, hanem gáz lenne, ha vinnék valamilyen alkoholt? Nem szeretnék berúgni, csak nem tudom. Pl whisky -t vagy tequila -t? (bort, es pezsgőt ne mondjátok, mert azoknak mar a szaguktol is hányingerem van, na ha meg iszok is belőlük 10000% hogy kijön belőlem.)

Lehet én gondolom tul ezt az egeszet, de szeretnek normalis válaszokat kapni, nem szeretnem elrontani ezt😅.

Foleg, hogy kicsi teher is van rajtam amiatt, hogy eretlennek fog o is meg a haverjai is gondolni, hiszen a 11 év mégis csak 11 év:), engem nem zavar, nem azert irom.

Elore is koszonom!😊



2017. júl. 23. 23:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Én a biztonság kedvéért az alkohol mellé óvszert is vinnék.
2017. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mit vàrsz? Ha ott alszol nàla,nyilvàn arra szàmít hogy lesz valami! És ha normàlis lennél,nem aludnàl ott amíg nem vagy rà felkészülve!

Mire gondoltàl,àtmész sakkozni?!

2017. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
63%
Tökmindegy, bäszni fogtok. 😆 Vigyél egy jól behűtött Jägert. ☺
2017. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Miért törvényszerű, hogy ha együtt alszunk, akkor dugni is fogunk?
2017. júl. 23. 23:21
 5/45 anonim ***** válasza:
82%

Igy van, megis mit akarna egy 28eves szerinted?

Szüleid vannak? Vagy csak elméletben? Tudnak erről?

Nekem a szüleim ezt nem is engedték volna ennyi idős koromba.. max ha már hivatalosan együtt lettem volna valakivel egy ideje..

23L

2017. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
39%
Pontosabban vagy dugni, vagy veszekedni.
2017. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%
Ez a terv remekul hangzik, ha fel akarod robbantani az agyat rabebresztve ezzel, hogy valoban egy tinedzserlannyal jar. Nekem valoszinuleg az lenne az elso gondolatom, hogy "jezusom, egyedul meg meg sem vehetne az a piat".
2017. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%
Na látod? Itt ütközik ki a 11 év. Ő "alvás" alatt a szexre, te "alvás" alatt az alvásra. Mit vársz? Te tényleg gyerekes vagy hozzá.
2017. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Oké, értem.

Akkor nem alszok nála😏

2017. júl. 23. 23:27
 10/45 anonim ***** válasza:

Csak nyugodtan.

31/f

2017. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!