Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tréfa, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tréfa, szerelmes vagyok egy rokonba mit tegyek? Többi lent .

Figyelt kérdés

Akiről szó van az az édesanyám féltestvérének az unokája. Szóval van mamám annak 2 gyereke anyám és keresztanyám. Keresztanyámnak van egy lánya akinek szintén van egy lánya.  Na -ééről a leányzóról lenne szó. Röviden ő anyám féltestvérének a lányának a lánya. Aki a másodinokahúgom lenne ha anyám és keresztanyám vérszerinti testvérek lennének.

Kérdés a következő ki ő nekem és küzdhetek e érre?

Röviden a sztori lehet nyálas lesz de nem érdekel.

Mindketten 22 évesek vagyunk, én 13 evésen jöttem rá arra hogy szerelmes vagyok belé. De valójában azt hiszem mindig is szerettem. Az a helyzet hogy nem -bírom tovább nélküle kezdek megkattanni. Soha nem voltam társasági lény de vele szó szerint minden rossz közérzetem elillan. Vele minden jó. Hiába másznak rám lányok egyszerűen egyik sem érdekel csak ez az 1 leányzó. Képes lennék érte bármit megtenni. Elmondtam neki mit érzek iránta de ő úgy van vele hogy rokonok vagyunk(ezt csak mondja) tudom hogy ő is többet érez. Azt mondta bizonyítsam hogy együtt lehetünk.


Tényleg csak olyan válaszoljon aki értelmes válasszal tud szolgálni. Trollok kíméljenek.

Köszi



2017. júl. 25. 02:06
 1/7 A kérdező kommentje:
A helyesírásért elnézést telefonról írok, vezetés közben.
2017. júl. 25. 02:08
 2/7 anonim ***** válasza:

simán dughattok meg minden.

ez sztem elég távoli félrokonság.

ha gyereket akartok, előtte menjetek azért el genetikushoz.

sztem ezt egy komoly szakembertől kell megkérdezni, nem a gyakorin.

2017. júl. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat igen abban reménykedtem van itt fent valaki aki genetikával vagy hasonlóval foglalkozik és válaszolja az ilyen kérdéseket.
2017. júl. 25. 02:32
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg hívj fel vagy írj egy genetikusnak mailt, ha tényleg szereted a lányt és fontos, akkor formális úton, komoly szakemberektől tájékozódj, ne egy anonim fórumon, fél- vagy téves információk alapján-
2017. júl. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a még a testvér házasságoknál is sokadik pl 3-dik generációra fordult elő, hogy degenerált lett a gyerek. Annyira nem brutális.


PLáne, hogy unoka testvérrel... az még távolabbi.

Másod unokatesó pedig már okés a törvény szerint is, ha jól tudom. Pláne, hogy még Anyádnak csak a féltestvére... ott bejön plusz 50% gén, ami új, így nem tud újra keveredni, mert másik férfitól van a keresztanyád, mint az Édesanyád.


Vannak a Mamád génjei. Van E Fater (Édesanyád apja), és van K Fater (Keresztanyád apja).


Te Anyád (M+E)ből kapott random géneket. Amiből Te kaptál 50%-kot. és még apádtól.

A Keresztanyád lánya: (M+K) 50%-át kapja, plusz az Ő apjáét(Legyen C), tehát csak 25% átlagban a közös gén bennetek. De még annak a lánya érdekel téged, aki pedig ((M+K)/2 + C) + T géneket kap (Keresztanyád lányának a pasija)... Ami már végképp rengeteg keveredés.


Szerintem az a kb 10-15% (12,5% +- 2,5%) nem brutális Genetikai szempontból. De kérdezz meg a Géniuszt... érted.. GÉNiuszt :D

2017. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és értelmes válaszokat. Mindenképpen felkeresek egy szakembert mert már nem -bírom tovább nélküle. GENiusz 😀😀😀
2017. júl. 25. 02:54
 7/7 anonim válasza:
Ebben tudok segíteni szimplán el kell feldtetni vele hogy rokonok vagytok.
2017. júl. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!