Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen belémbeszélték az illetőt a barátnőim. Mindig piszkáltnak vele,mert láttak minket dumálni a pasi meg érdeklődik utánam. Mit tegyek? Tudok ellene valamit tenni,hogy elmúljon a szerelem?
2017. júl. 25. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak nekem is nagyon tetszik a pasi,de nem tudja
2017. júl. 25. 21:48
 2/6 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok. Mit tegyek?" Hát éld meg. Olyan rossz az ?

31/f

2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek tennél ellene, de úgyis elmúlik előbb-utóbb.
2017. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Eléggé tinisnek hangzik a kérdés.


Meg ha érdeklődik a pasi, és tetszik is, akkor miért kell elmúlnia a szerelemnek? Majd elmúlik x évny együttélés után, átalakul szeretetté 😃

2017. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Súgd meg neki egy tücsökciripelős éjjelen. :D
2017. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sol tudatosságmentes életforma előtte úgy hiszi, szerelem múlandó, miközben elmében található. Érdekes.


Kérdező, az vonzódás. Beszéljetek, ismerjétek meg egymást. Tudnál tenni ellene, de nem segítek benne, mert magad ellen cselekednél vele.

2017. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!