Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen és indokolatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen és indokolatlan szerelem 40 évesen-van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok de úgy hogy majd megveszek. Valakibe aki azon kívül hogy úgy néz rám,hogy elájulok,semmit nem csinált. Mondjuk ő is házas.

Tény,hogy a férjemmel régóta vannak gondjaink,bár igyekszünk megoldani őket,de érzelmileg eltávolodtam úgy 1 éve tőle.

Semmi különös nem történt,"csak" betelt a pohár. Ő azóta próbálkozik,de én félek,hogy már nem tudok hinni bennünk. Közben meg észrevettem ezt a csodás férfit.

Igazából már évek óta szépen néz de most tűnt fel. Nem tudom mit tegyek-itt nem a a kérdés hogy viszonyba keveredjem e vele,mert ő biztosan nem fog kikezdeni velem,én meg főleg nem- hanem hogy mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Miért jött? Hogyan legyek túl rajta? Ez egy jel lenne hogy lehetnék újra boldog,szerelmes nő? Ha nem is vele.. Tanácstalan vagyok..


2017. júl. 27. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
40 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy boldogtalanul élj. Ha ennyire megromlott a házasságod, és tényleg menthetetlen, akkor válj el, és adj esélyt mindkettőtöknek egy boldogabb életre. Évek múltán bánni fogod, hogy nem léptél.
2017. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Beszélj a férjeddel, tedd rendbe a dolgaidat, ha nem akarjátok közösen nem baj van vállás opció is, ha meg igen akkor no pasi.


Katonai kiképzés szemtechnika ellen.


Amúgy meg szimplán kapuzárási pánikod van, mert az érzelmeitek elköltöztek távolra, ha szerencsétek van GPS-el letudjátok követni, és ha szépen kéritek őket talán megbocsájtanak nektek, hogy elküldtétek őket, ha viszont leleményesek, nem vittek GPS-t sem.

De ti ismeritek a saját mentalitásotokat.


Beszélj a férjeddel, egyszerű a képlet.

2017. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

A férjed folyamatosan próbálkozik, hogy mentsétek a házasságot.

És van egy pasas, aki csak "szépen" néz rád és már halálosan szerelmes vagy belé?

Mégis hány éves vagy? 16?

2017. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,40 vagyok,de valóban olyan mintha 16 lennék. Mielőtt piedesztálra emelnétek a férjem,nyilván van annak oka hogy reménytelennek érzem a kapcsolatunkat. Évek óta ugyanaz a lemez,belefáradtam. Mindent megtettem sőt szerintem többet is,mint kellett volna. Mert szerettem,mert kicsik a gyerekek,stb. De attól tartok ez már rosszabb a gyerekeknek. A szerelem meg jött,ez van. Nem pánikolok,nem vagyok pasizós,15 éve rá sem néztem más férfira. De most ez történt. Ha tudnám mi a bánatot csináljak magammal,nyilván nem írtam volna ide ki.
2017. júl. 27. 11:00
 5/11 A kérdező kommentje:
És igen,van hogy úgy néznek az emberre,hogy szerelmes lesz.Én sem gondoltam volna
2017. júl. 27. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem piedesztáltam egyikőtöket sem, csupán ebben a helyzetben a legjobb amit tehetsz, hogy beszélsz a férjeddel.


A szépen néző férfi lehet nem csak rád néz szépen.


Szóval ne hamarkodj el semmit. Az előző az utolsó válaszoló előtt.

Jó legyél!


A GPS-es voltam.

2017. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző voltam, az utolsó válaszoló előtt. Csak nem vittek GPS-t az ujjaim. :D
2017. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de itt nem a pasi a lényeg,nekem tökmindegy kire hogy néz. A megkergült érzelmeimmel nem tudok mit kezdeni. Férjemmel beszéltem 100x,elmondtam mi bánt,de félek késő,mert évek alatt sem változott semmi max 1-2 hétig..:(
2017. júl. 27. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi nem késő.
2017. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű,ez biztos.Jogos kérdés,annak a bizonyos szépen néző férfinek te különleges vagy-e,vagy csak egy lyuk?Egyáltalán mennyire ismered,mennyire vagytok bizalmi viszonyban?Nem mindegy,hogy csak flörtöltök,vagy egy óráig beszélgettek rendszeresen akár a cserebogarak párzási szokásairól,vagy a pálinka fokáról is.Magyarul a semmiről,és mégis jól esik.Ha ezt helyre raktad magadban,következő kérdés,ülsz-e még pár évet a langyos pisiben,vagy elválsz.Ha igen,tényleg ez a férfi kell neked,vagy csak valaki figyelme.Ezeket a dolgokat érdemes tisztázni.
2017. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!