Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok le, ha kiderülne a barátotoknak ti vagytok az első barátnője? 22/F

Figyelt kérdés
Én ilyen fiú volnék, semmi gázos nincs velem, csak kicsit gátlásos vagyok. Szeretnek az embrrek velem lenni, jó humorom van,legalább is ezt mondják. Félek, hogy emiatt esetleg sokan megijednek vagy elgondolkodnak, h mi lehet a "flúgom". Egyébként senki nem szokta elhinni, h nem volt még barátnőm vagy esetleg ha szóba kerül, akkor h még szűz vagyok. Szimplán azt nem érzem, h nem férne bele egy kapcsolat az életembe, pedig nagyon szeretnék most már egy párkapcsolatot....

2017. júl. 27. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem ítélném el, nem gondolnám, hogy valami baj van veled, de valószínűleg azért gondolom így, mert némileg hasonló helyzetben vagyok. Egy nőnél persze ez más mint egy férfi esetében, ezért szerintem könnyebb lenne olyan nőkkel ismerkedni, akik szintén gátlásosabbak.
2017. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék neki. 20/L
2017. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszabb ***** válasza:
3%
Nem érdemes bevallani nekik, azzal is csak kevesebb leszel a szemükben. 22 éves vagy, kamuzz 2 komoly kapcsolatot egy-egy 70-80 kilométerrel arrébb lakó csajjal (mit tudom én, a te városodba járt sulizni, összejöttetek majdnem egy évre stb.), esetleg plusz 1-2 komolytalanabb szexkapcsolatot. Nem fognak majdnem 100 kilométert utazgatni oda is meg vissza is, hogy nyomozzanak utánad. Szóval vannak dolgok, amiket nem kell a nőknek őszintén megosztani, mert manapság kínos szűznek lenni, főleg 22 éves férfiként.
2017. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De miért kellene kamuznia. 1. úgy indít egy kapcsolatot h hazudik. 2. szerintem semmi gáz nincs abba h 22 évesen még nem volt barátnője.
2017. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem érzem cikinek,h szűz vagyok, jó nyilván nem kürtölöm világgá, de engem nem zavar.

Tényleg csak attól tartok, h majd lesz egy lány, aki furának/szerencsétlennek fog tartani amiatt, h nem volt még párkapcsolatom, egy lánynál másabb jól mondod, elfogadottabb, de az is elgondolkodtató tud lenni

2017. júl. 27. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, ha kérdezi akkor terelj, homályosan fogalmazz. Ez nagy negatívum a nőknél, persze a többség ezt (is) letagadja, de sajnos így van.
2017. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan nő, akinek ez probléma és van olyan, akinek nem. Aki gáznak tartja, az nem hozzád való. Hazudni viszont nem érdemes. Ha kiderül, hogy hazudtál (márpedig előbb-utóbb kiderül), azért minden lány dühös. Meginog a bizalmuk, azt hiszik, hogy az egész kapcsolat hazugságra épül. Azt se fogja elhinni a lány, amit kérdezel. Ha valaki amiatt nem jön össze veled, mert szűz vagy, az menjen a francba.
2017. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart volna (azért a múlt idő, mert kicsit idősebb vagyok nálad), sőt, volt ilyen kapcsolatom. Én sem voltam mondjuk annyira tapasztalt, egyvalakim volt előtte.

Az ilyen dolgok nem hiszem, hogy fontosnak kéne lenniük, legalábbis úgy 30 éves kor előtt még csak nem is utalna semmi személyiségbeli problémára. Nekem volt olyan párom, aki szűz volt, amikor megismertem, de volt, akinek sok szexuális élménye volt. Számomra ezek csak adatok és tények voltak, önmagában semmit sem jelentettek. A szűzekre azt mondják, hogy töketlenek, akinek sok partnere volt pedig azt, hogy megbízhatatlan, de egy ilyen kijelentéshez szerintem kicsit többett kellene tudni az illetőről.

2017. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sabine.molnar válasza:
Azt, hogy ez gáz lehet, csak a mai világ súlykolja belénk. Egyáltalán nem ciki, ha még nem volt senki. Így gondolom, hogy azok a lányok, akik komoly kapcsolatra vágynak, még örülnek is neki.
2017. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A környezetemben már minden embernek van vagy volt barátja/barátnője, nem tudom nekem eddig csomó minden más vilt az életemben, amit fontosabbnak gondoltam eddig, itthoni dolgok(pl.: segíteni édesanyámnak, egyedül nevel) vagy tanulni, persze ismerkedem én, de mindig úgy csinálom a dolgokat önakaratom kívül, h abból csak barátság lesz max. de most már kajak jó lenne valaki, akit szerethetek, és aki viszont szeret, nah elég fura vagyok mi😂
2017. júl. 28. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!