Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40+ hölgyek, mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ hölgyek, mennyire fontos számotokra a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Intelligens, humoros, helyes férfi vagyok, 27 éves.

2017. júl. 29. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Kérdezd meg édesanyádat, hogy őt zavarná-e.
2017. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Erre én is kíváncsi lennék!


#1-es - Nem értem miért kell egyből anyázni??!!

Én is hamarabb összeállnék egy 35-40 éves igazi nővel, mint a mai fiatal nőnek csúfolt képződményekkel. Megléphetetlen elvárásaik vannak minden téren és úgy öltözködnek, hogy összekevered őket a Szabadkai úton lévő szolgáltatókkal, aztán meg sírnak, hogy csak arra kellenek a pasiknak.


Egy 40-es nőnél elég ha kedves, udvarias és intelligens vagy, odafigyelsz rá, önmagad adod. Csupa olyan, amit a mai fiatal lányok nem tudnak értékelni...


29/F

2017. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Leszögezem nekem van párom,nem is keresek senkit.

De ez a kérdés mindig felbukkan itt az oldalon.

A korkülönbséggel nincs baj barátságban,haverságban....De komoly kapcsolatnál hosszú távon sajnos az idő ellenünk,-nők ellen dolgozik.

Mert ami most még szuper lehet ...50-felett csak erölködés egy fiatal pasi mellett,és ha nagyon szeretem a férfit mindent meg szeretnék adni neki -külsőleg is .

Itt azért legtöbb esetben nem ez áll fenn,csupán kaland,kíváncsiság,szimpla szex .


A legtöbb 40-es nő nem erre vágyik .

-Biztos érzelmekre,-csak akkor tud igazán adni......

2017. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen voltam egy 44 éves nőnek a szeretője.


Persze azt hozzá kell tenni, hogy a hölgy 10 évet simán letagadhatott volna. És szerintem elég soknak fontos a külsőség.

Nyilván van akinek kevésbé. Ugyanis azt látni , hogy a legtöbbnek a férje pocakos, elhízott, öreges, kopaszodó és látszik rajta a kor...

2017. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem "anyáztam", hanem egy ilyen korú nő, körülbelül az édesanyja lehetne...így a legegyszerűbb, ha megkérdezi. Rögtön választ kap rá, hogy mennyire számít a korkülönbség.


Szánalmasnak tartom, hogy 20-25 éves éretlen nyikhajok 40 éves körüli, érett nőkre pályáznak.

2017. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értelmiségi férfi vagyok, érett, komoly gondolkodású. Egy 4o fölötti nő személyében hamarabb találok szellemi társat, mint a kortársaimban.


A fiatalabbakból valahogy kiveszett a humánunum. Van, hogy hetekig-hónapokig nem takarítják ki az albérletüket vagy a kollégiumi szobájukat. Ahelyett, hogy munkába állnának, 30-35 korukig egyetemre járnak, közben mindig az aktuális pasijuknál laknak. Jaj, és jobban tudok főzni, mint alegtöbb lány. :)

2017. júl. 30. 08:32
 7/18 anonim ***** válasza:

#6


Had javítsalak ki...


Te felnőtt nőknél érdeklődtél!...


Ők jobbára főznek, mosnak, takarítanak, gyereket nevelnek teljesen önállóak és köztük is van számos értelmiségi és diplomával rendelkező, stabil munkahelyük van.


Ha te csak annyival akarod/tudod lenyűgözni őket, hogy értelmes vagy meg tudsz főzni...


Az édes kevés és még szánalmas próbálkozás is!

2017. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jól kereső állásom van, egyedül élek a saját lakásomban.


Magamra mosok, főzök, takarítok.


Jaj, és jó vagyok az ágyban. :)

2017. júl. 30. 11:19
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Még mindig édes kevés...attól, hogy magadat annak tartod... még nem vagy az.


Tapasztalatlan kisfiú vagy... de majd rájössz, kb. 10 év múlva, hogy milyen szánalmas voltál.

2017. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Halvány lila gőzöd nincs arról, hogy mire vágyik egy 40-es nő és mi kell egy igazi, felnőtt kapcsolathoz!
2017. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!