Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátomnál aludtam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátomnál aludtam, és elég érdekes dolog történt, help?

Figyelt kérdés

Szóval vázolom. Fél éve ismertem meg. Akkor volt baratom (legutóbbi komoly kapcsolatbol a masodik egymásra tálalás) de csak elkendőztem a problémáinkat, mondván hogy majd Úgyis megváltozik. Na szóval hülye voltam. És ez a srác akkoriban nagy benyomást tett rám. Ha a volt kapcsolatomban, a szakítás alatt isnertem volna meg, akkor biztos őt választottam volna. De végül nem lett semmi. Csak sokat beszéltünk, ittunk egy joparszor, aztán meghallgattam egy nő ügyet is, aki végül csak játszott vele, állítása szerint már kiábrándult belőle. És most ezzel a volt kapcsolattal szakitottam két hete. A srácnak irtam, elpanaszoltam neki. Majd találkoztunk, sokat beszélgettünk, elkísért egy jo darabon, pedig nem arra lakik, majd hosszan megölelt, es simogatta a hátam also részét. És ugy adott puszit, hogy a két kezébe fogta az arcom. (arcra). Majd rá két nappal a legjobb barátjával és vele voltam. És a legjobb haverjánál aludtunk. Egy ágyban. Ami ugy nézett ki, hogy éjszaka közepén atoleltuk egymást, majd fél 5 től fél hétig, a Szánk, egyfolytában 5centikre volt egymástól. Simogatott két órán keresztül. Meg átölelt úgy Hogy gy ramtette a lábát. Majd mikor világosodott, akkor rámnézett, es azt mondta hogy nagyon szép vagyok. De valahogy az a csók nem csattant el. Volt hogy majdnem vagy 5x de utolsó pillanatban mégsem. Rendkivul zavaró volt :D aztán felkeltunk kikisert a buszhoz, megint jo,nagy ölelés es egy legyen szép napod. Elvileg ma is együtt lógunk. (ehhez hozzá tartozik, hogy előző nap mondtam neki hogy nekem mennyire bejön ha egy fiú régimódi, tudjátok, beszélgetések, megismerjük egymast aztán minden szép lassan)>>>viszont ennek ellenére nem ehhez vagyok szokva.


szóval tanácstalan vagyok. Mi lehet most? Lehet ebből valami?



2015. máj. 15. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik nagyon tetszel neki csak még félénk kicsit de idővel javulni fog! de te is mondhatod neki hogy mi lenne ha lenne köztünk párkapcsolat
2015. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Girgoy ***** válasza:
100%

Ha ezután megkéri a kezed, akkor semmi gond. :)


Ej, a mai fiatalok! Tudod, a lányok többsége attól van kiakadva, hogy a fiúk nyomulósak és idő előtt ágyba viszik őket, aztán meg hogy megvolt a pipa, otthagyják őket és keresnek új trófeát! Semmi romantika, csak a szex! Erre most van egy fiú, aki ilyen helyzetben is képes volt magát visszafogni, tök romantikus estétek volt - és Te meg ezen buksz ki! A legrosszabb forgatókönyv szerint is alapvetően egy jó dolog történt (mert még ha esetleg azért nem csókolt meg, mert nem szeret eléggé, akkor se élt a helyzettel vissza, csak hogy meghúzzon aztán dobjon, és még szépeket is mondott). Szóval: örülj neki, lehet, hogy egy ritka értékes pasit fogtál ki!

2015. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értékes, ember, tisztában vagyok vele. Csak nem szeretnék csalódni. Mindenbe elég hamar beleélem magam. Épp annyira hogy ha mégsem jönne össze akkor ki legyek bukva. (az exem nalunk lakott, es a költözés elengedhetetlen velejárója, az egyedüllét, kicsit szétzilálta a lelkem, na, szóval odáig el jutottam hogy nem húzom az egyedül léttől való félelmemet másokra, tehat nem arra kellenek hogy ne legyek egyedül, de ugyanakkor a csalódás teljesen padlóra küld.) ami csak azért gáz mert 18 vagyok és sulizni szar ugy ha padlón vagy :) ő meg 20 a teljesség kedvéért. Valahogy nem éreztem a felnőtt parkapcsolatokba valónak a kérdésemet.
2015. máj. 15. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj cukikaim :)ha neked is bejön remelem osszejottok :)) sok sikert :*
2015. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De szívesen lennék a srác helyében... :)


Ebből simán lehet bármi szerintem, sok sikert nektek! :)


15F

2015. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért a kérdésekben ki kellene írni a korod!

Nem mindegy hogy 15, vagy 20 éves vagy!

Sok kérdésben a kérdező neme sem eldönthető.

Tetszel neki nagyon, beléd van zúgva, de kicsit bátortalan!

Ha elmondod milyen jól érezted aznap este magad, újra el fog hívni!

2015. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!