Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a főnököm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a főnököm?

Figyelt kérdés

Vgyis, már csak a volt főnököm egy ideje.

Én 22, ő 41 éves, de már van felesége. Gyerek nincs.

Mivel ő volt a részlegvezetőm, napi 8-9 órát egy légtérben töltöttünk, kb többet volt velem összezárva, mint a feleségével, így rengeteg beszélgettünk, hülyéskedtünk, ugrattuk egymást.

Sokszor megjegyezte, hogy nagyon pozitív a kisugárzásom, kellemes a közelemben, illetve egyszer kaptam tőle csokoládét.

Nem volt köztünk soha semmi, mert nekem nem tetszett úgy, csak szerettem vele dolgozni.

Eleinte csak a kolléganőmtől hallottam mindig vissza, hogy tetszem a főnöknek, miért nem veszem végre észre.

De lényegében egyszer mondott csak olyat, hogy még kamaszként szerelmes volt egy nagyon szép szőke lányba, azóta tetszenek neki a szőkék (én is szőke vagyok).Meg annyi, hogy mindent velem beszélt meg, komoly dolgokat is. Meg néha megdicsérte az alakom, aznapi ruhám, bejött szabadnapon, hogy megnézze, mi van velem...

Illetve amikor suli miatt ott kellett hagynom a helyet, mert nem tudtam összeegyeztetni 10 óra munkát az órarendemmel, akkor mondta egyszer, nagyon kedvel, ha értem, mire gondol. De csak azért se mondta el, mi van. Illetve a kolléganőmmel még beszéltem egy hónappal később, akkor mondta, hogy a főnök szomorú, mert nem vagyok ott, és vele se akar beszélgetni már.


2017. aug. 2. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de nagyon jó hogy nem mentél bele és nem lett semmi. Felesleges a saját életed bonyolítani, más házasságába belekontárkodni és ritka az olyan eset ahol a házinyúlra lövés jó ötlet.
2017. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Felnott no vagy. A bacsi nem "szerelmes beled", hanem par bokert meg csokiert cserebe felhuzott volna a farkara parszor.
2017. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "szerelmes beléd" meg a "jól megdugna" nagyon sokszor összekeveredik. Az, hogy megdugna, egészen biztos, az, hogy szerelmes, egyáltalán nem biztos.
2017. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből csak annyit lehet összerakni,hogy szívesen megdugna.Az nem valószínű,hogy érzései is vannak,hiszen csak felszínesen ismeritek egymást.Szeretni meg azt lehet igazán,akit azért ismersz valamennyire.Másrészt van egy kis jól felépített élete,amit gondolom nem szívesen dobna el egy fruska miatt.Nyilván neked sem lenne hálás a másodhegedűs szerep.
2017. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!