Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan tetszik egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan tetszik egy fiú. :$ Mit csináljak/mondjak neki szombaton?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van egy évfolyamtársam,akibe kissé belezúgtam.....:)

Őszintén szólva "néha" észreveszem,hogy "néz" engem(és néha bele is feledkezik..),olyan kiskutyásan,tudjátok!:D


Na tehát,:adódik szombaton egy számomra biztos alkalom,amikor meg tudom kérdezni erről az "egészről".Szombaton a sulinkban lesz ilyen "diszkószerűség" amin elméletileg(remélem,hogy)ott lesz Ő is.De nem tudom,hogy mit csináljak pontosan,mert az úgy nem teljesen oké hogy elkezdődik a diszkó,mindenki elkezd táncolni is,és én odamegyek hozzá,és mondom"helooka,te igazából tetszel nekem,nem lehetne hogy találkozzunk valamikor?".-Ezzel szerintem elijeszteném..

Ti mit tanácsoltok,mit csináljak?Hogyan menjek oda hozzá?

Előre köszönöm a válaszokat!:)



2012. nov. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mond neki, hogy Shabbat Shalom! XD
2012. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább várd meg, míg ő megy oda hozzád... vagy, ha megint néz, csak egyszerűen kérdezd meg, hogy van-e kedve táncolni veled... és ott beszélgethettek akármiről...
2012. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

táncolj a kozeleben,es ha vesz valami innivalót akkor menj te is arra

ott inkabb tudtok beszélni,mint a tancter közepén

meg ilyet ne mondj neki,amit írtál.az tenyleg gaz igy

de ne parazz, ugyis kotetlenebb lesz a legkor,mint a suliban;)

2012. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1x-2x odamész hozzá ( akár csak beszélni)...érdekled akkor megkeress ő is.

(...esetleg megöleled...)

2012. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdezd meg még szombat előtt, hogy ott lesz-e egyáltalán, ezzel megtudhatod, hogy biztosan ott lesz vagy sem, valamint beszélgetést is kezdeményezel vele ;)
2012. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
nem feltétlenül kell megvárni a szombatot kérd meg egyik bevállalós lánybarátod hogy menjen oda és kérdezze meg a tagot mi a véleménye rólad ,elvileg ez bejön : D
2012. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!