Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a fériak örökre szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a fériak örökre szinglik maradnak? És mi okból ilyenek? Részletesen lent

Figyelt kérdés
Egyszer kétszer volt szerencsém randizni 40es 50es még sosem nősűlt, gyermektelen férfival. Nem lett komolyabb kapcsolat közöttünk, mert én máshogy képzelem el a jövőmet, mint ők. De érdekelne a férfiak szemszögéből, hogy miért nem akarnak egy komoly kapcsolatot, egy társat? (Csak átmenni minden nőn..)

#nőcsábász #hajadon #Notlen #Szoknyavadasz
2017. aug. 14. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából véletlen.
2017. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megszokták az egyedüllétet. Érzik és élvezik is ennek az előnyeit. Felépítették a saját életüket (ha már társat nem találtak) egyedül, amiben jól érzik magukat és nem szeretnék ezt kockáztatni egy (akár rossz) kapcsolat miatt.
2017. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Öteg fát nem szabad átültetni.

Amúgy akarnak ők vszínűleg komoly kapcsolatot, csak nem tudják, hogy azt hogyan is kellene kialakítani.

2017. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És, ha 1-2éves komolyabb kapcsolatot kialakítanak ,akkor utána miért gondolják meg magukat? Vagyis visszatérnek a régi csajozós énjükhöz
2017. aug. 14. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2017. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem erről szól kérdező. nem visszatérés van. hanem az a különbség, hogy nem elengedhetetlen feltétele az életnek egy család, egy gyerek semmi sem. és addig tart egy kapcsolat, amíg oda vezetnek az utak. nincs az, hogy fenn kellene tartani feltétlenül. valamiért itt véget ért. de ez nem jelenti, hogy ne tarthatna egy életen át. csak éppen nem tartott. nálam ez ilyen. amikor szerelmes voltam őrülten, akkor azt reméltem, hogy nem lesz vége, hogy együtt csináljuk végig végig.
2017. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, de ez rajtuk áll. Ha akarnak változtatnak rajta.



A magam részéről megszoktam már, hogy egyedülálló vagyok. Régebben persze próbálkoztam én is, de nem találkoztam még olyan nővel, aki viszont szeretett volna. Szóval sikerült mindig rosszul választanom. Emiatt egy idő után teljesen rágörcsöltem a párkeresésre, ami természetesen újabb kudarcokra ítélt. Úgyhogy megfogadva pár jótanácsot jegeltem a dolgot egy időre. Közben rájöttem, hogy nem a világ vége egyedülállónak lenni és magányos sem vagyok emiatt. Konkrétan azt nem mondanám, hogy nem akarok társat. De semmit sem teszek érte, jelenleg jó így nekem nő nélkül.

2017. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat☺😊
2017. aug. 14. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez valóban igaz lehet, amit írtak.

Ha majd én is szingli maradok 50 évesen, lehet már én sem vágyom kapcsolatra, mert ha addig kibírtam, felépítettem egyedül a saját életemet, akkor már maradok a jól megszokott kis környezetemben.

2017. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!