Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam magamat nőben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam magamat nőben. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel már az első pillanattól kezdve olyan hátborzongatóan tökéletes az összhang, olyan hihetetlenül hasonlók vagyunk, hogy az szinte ijesztő. Minden este hajnalig dumálunk, mikor találkozunk olyan szinten felpörgünk, mint egy forma1-es autó motorja. De neki van egy laza kapcsolata, közben meg odavan egy kapcsolatban lévő srácért (mert ugye abban van kihívás). Én érzem, tudom, hogy nekünk kell közünk legyen egymáshoz, egyszerűen szinte minden téren hasonló a gondolkodásunk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, ugyanolyan idióták vagyunk. De neki én külsőleg nem vagyok a zsánere (nem nőttem elég nagyra), mondjuk való igaz, hogy ő se nekem (nem nőtt elég nagyra). De lelkileg szerintem, és állítólag szerinte is, valami eszméletlen az összhang. Mit tegyek? Soha ilyen tökéletesen hozzám illő jellemű lányt nem ismertem. De nem hogy egy, hanem rögvest két konkurens emberkét kéne letudnom.
2017. aug. 16. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne a konkurrenciára figyelj, hanem bókolj meg ilyenek. arra ügyelj, hogy ne a barátság felé vidd el a történetet, hanem hangsúlyozd, hogy ő nő, te pedig férfi vagy. bókolj, nézz a szemébe, érjél hozzá, stb.
2017. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én rajta vagyok maximálisan, csak mivel hétköznap a munkánk miatt nem nagyon tudunk találkozni, a hétvégén meg ugye vannak egyéb elfoglaltságai, így mondhatni igen kevés az esélyem a szemébe nézni... Tudom, a tökéletes megoldás az lenne, ha felcsábítanám hozzám, iszogatnánk, aztán jól meg...ismerkednénk. Jó lenne már legalább odáig eljutni, hogy egyáltalán találkozni akarjon velem, csak ugye szinte semmi ideje, ami van, arra meg van több bevált jelentkező is. Grrr...
2017. aug. 16. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kulso vonzalom, akkor folosleges eroltetni barmit is. Marad a baratkozas.


A nagyon hasonlo emberek sokkal hamarabb lesznek baratok, mint szerelmes par. Nem veletlenul.

2017. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak kezdeti fellángolás, amit most érzel? Ez a része engem zavarnam hogy valaki ilyen: van egy laza kapcsolata, közben meg odavan egy kapcsolatban lévő srácért. Így nem tudom, hogy mennyi rá az esély. Mennyi idős vagy?
2017. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lángoltam már fel sok nő iránt, de lassan mindig előkerültek a nem tetsző dolgok. Most meg már egy hónapja ismerkedünk, és eddig semmi számomra kellemetlen jellemvonás nem került felszínre. A laza kapcsolat/tetszik neki valaki meg engem nem botránkoztat meg, hiszen én sem csinálnám nagyon másképp! :) 30 körül vagyunk mind a ketten.

Illetőleg azt nem mondanám, hogy nincs köztünk vonzódás, csak más a zsánerünk. Attól, hogy ő vékony, nekem még nagyon bejön, és én sem vagyok rossz pasi, csak nem vagyok az a hegyomlás, aki neki a mindene.

2017. aug. 17. 07:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy félreértettem. Azt hittem, hogy komolyat akarsz tőle. Így viszont tényleg nem lesz egyszerű a dolog, ha ő a kevés szabadidejében másokkal járkál, meg nem te vagy az esete... A másik dolog, hogy úgy vettem ki, hogy azért annyit még nem találkoztatok. Lehet nála is derülne ki idővel olyan dolog, amire azt mondanád, hogy hát, mégse.
2017. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett: én komolyat akarok! Az én sem csinálnám másképp dolgot arra értettem, hogy az ő helyzetében valószínű én is ilyen lennék.

Igen, sajnos nem nagyon tudunk találkozni, de egyszer össze voltunk zárva egy bő fél napra, és nem volt egy percig sem csend. Ilyen flottul még soha senkivel nem ment a kommunikáció. Persze bizonyára fognak kiderülni nen tetsző dolgok is, de ez természetes. Az eddigi barátnőimhez képest pedig már hatalmas előnye van, hiszen a fő nézeteink, gondolkodásunk valami kisértetiesen hasonlóak! Eddig minden lánynál már az első napokban derültek ki olyan dolgok, amik felett nem olyan túl könnyű szemet hunyni, de megpróbáltam. Na, róla egy hónap alatt semmi ilyen, de még szinte apró számomra negatívumok sem, maximum olyanok, amik rám is pont jellemzőek. Ha nő lennék, szinte pont olyan lennék, mint ő! :)

2017. aug. 17. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények közt, hol szoktál vele találkozni, vagy hogy volt ez az eset, ahol össze voltatok zárva? Hátha ebből tud valaki valamit mondani a továbbiakra.
2017. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor te magadba vagy szerelmes :D
2017. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!