Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek változhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változhat az érzelme, vagy ez már visszafordíthatatlan? Én 29 éves vagyok, Ő 27.

Figyelt kérdés
Egy nagyon nehéz heten vagyok túl és meg kell osztanom. Történt, hogy 2 hete megkértem barátnőm kezét,6 éve vagyunk együtt,5 éve együtt lakunk. Egymást lelki társnak tekintettük mindvégig, kapcsolatunk szuperül működött. Kétely soha nem merült fel egyik részéről sem azt illetően, hogy egymásnak vagyunk. A gyűrűre azonnal igent mondott, ilyen boldognak soha nem láttam még, és ezt többen is megerősítették, sugárzott azon a napon.1 héttel azonban az eljegyzés után láttam rajta, hogy zavartan viselkedik. Muszáj volt rákérdeznem. Ő nagy nehezen elmondta, hogy van egy harmadik aki iránt érez valamit, és nem tud hozzám jönni. A viselkedése teljesen zavart volt, mintha nem is ő lenne. Tellnek a napok de sehova nem haladunk, együtt alszunk, ugyanaz az összhang megvan köztünk, de valami mégsem ok részéről, amivel már engem is elbizonytalanított. Nagyon félek, de azt hiszem sajnos fel kell magam készíteni arra, hogy elengedjük egymást.

2017. aug. 17. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem hónapok kellettek, mire túltettem magam egy elég erős fellángoláson (igaz, mi házasok vagyunk már). Mostanra egész jól kezdenek visszatérni az érzelmek, és az összhang köztünk is végig megvolt ezalatt. Megcsalás fizikailag nem történt, de nagyon közel álltam hozzá, ezt a férjemnek is beismertem.

Nem veszekedtünk, a férjem nagyon türelmes és megértő volt (mindketten ludasak voltunk a kapcsolatunk meggyengülésében). Rengeteg beszélgetésen vagyunk túl, és nem kevés síráson is, de megcsináltuk, együtt vagyunk.

Ti érzitek, mennyire értékes a kapcsolatotok, de a kedvesed tartsa szem előtt, hogy NAGYON nehéz olyan embert találni, akivel az összhang évekig meg tud lenni, és aki akár egy ilyen helyzetben is szépen kitart mellettünk, és fogja a kezünk, míg összeszedjük magunkat:)

2017. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az lemaradt, hogy mi is hasonló korúak vagyunk, és 8 éve vagyunk együtt.
2017. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jó egy ilyen történetet is végre hallani. Szerintem ő most racionálisan még nem is látja be, hogy mit készül megtenni, ha úgy alakul. Azt hiszem el kell engednem a napokban történő gondolkodást, és időt hagyni.
2017. aug. 17. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor mond meg a kedvesednek, hogy teljesen normális érzések ezek. Mármint, ha más fele is érez valamit. Mindenki fejében van másik ideál, egy amolyan álomtárs, akire mindig is vágytunk vagy akit régről hoztunk magunkkal. Ha valaki hasonlít erre egy picit is, akkor jön a bizonytalanodás. Valaki nem attól felnőtt, hogy nem gyengül el soha egy ilyen szituban, hanem attól ha tudja kezelni és képes felfogni, hogy hosszú távon nem járható a másik mert csak az agya átverése.


Mivel 27 éves így még működik benne ez a gyermeki agy, amelyik a felnőtt racionális gondolkodást próbálja a 'kell' szóval felülírni. Sajnos ez a gyermeki agy képes feláldozni téged vagy a kapcsolatot azért ami neki 'kell'. Aztán a felnőtt agy ezt felül írhatja idővel persze...


Volt egy szexuálpszichológus, Lux Elvirának hívták. Neki volt egy olyan sztorija, hogy a férje beleesett ugyanebbe a hibába. Munkahelyén flörtölt vele egy nő, aki nagyon tetszett a férjének is. Ő ezt otthon elmesélte, mert őszinte kapcsolatban éltek...


Első reakció rá:

- Szeretsz? - Kérdezte Lux Elvira

- Igen, persze - mondta a férje - de lesz most a héten ez a céges buli és én annyira vágyom erre a nőre...

- Rendben, semmi baj. Akkor menj el ebbe a buliba és feküdj le vele, ha erre vágysz. Ameddig engem szeretsz mellette addig nem zavar.


A férj elment a buliba, ahol végül nem feküdt le a nővel. Később azt mondta erről, azért mert mivel engedélyt kapott rá, már nem is volt szüksége az aktusra.


Most tudom, ez férfira van írva, de itt is működhet, hogy akkor engedd meg neki az érzelmeket. Menjen, randizzon a gyerekkel... Ha szakítotok úgy is ez lesz, úgy is randizik a sráccal és mivel 6 évet nem lehet kitörölni, működni sem fog hisz téged fog még minden kapcsolatában keresni egy jó 1-2 évig. Ergo, ha most megengeded neki az érzéseket, lehet az első randi után észreveszi, hogy ez nem megy mert rossz, hozzád képest a másik.


Én megnyugtathatlak: a legnagyobb hülyeség ha valaki egy jó kapcsolatból átmegy egy másikba mert szinte 100%, hogy megbánja mert az agyat nem tudja átverni. A kémiai kötődést, a közös jövő és múlt képeket nem lehet átvinni addig ameddig az előzőt meg nem gyászoltuk.

2017. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos én is azt érzem most, hogy képes lenne feláldozni mindent.


Szerintem a gyerekkel amúgy kapcsolatban vannak napközben chat-en vagy ilyesmi... Ellenőrizni stb. nem látom értelmét. Persze rohadtul fáj, de még mindig bízok benne, hogy én látok tisztán.

2017. aug. 17. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Okosan gondolkodsz...hagyj időt magatoknak. Én is majdnem elhagytam a menyasszonyomat egy " fellángolás " miatt, de aztán tisztult a fejem és ment minden tovább. Ha sokáig így marad, akkor lehet, hogy szakítás lesz belőle.mm
2017. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit kommunikáltatok erről egymás között? Neki mi a meglátása? Mit szeretne? Hova tart szerinte ez? Bármi infód van?
2017. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miután megvolt a nagy beszélgetés a történtekről, annyiban maradtunk, hogy időt adjunk időt. Persze, mind2en mondtunk mindenfélét azon a napon, ahogyan ez lenni szokott. Természetesen szó volt arról is, hogy ha szétmennénk mi történne. Ő most pár nappal ezután azt mondta, hogy jelenleg azt szeretné, hogy a gondolatai kitisztuljanak és döntést tudjon hozni. Látom rajta, hogy nagyon össze van zavarodva. Így együtt élve viszont szerintem a helyzet csak rosszabbodni fog abban az esetben, ha ő nem akarja folytatni legbelül. Attól is tartok, hogy még nem is az eddigi, hanem ez az időszak fog végezni a kapcsolattal, akkor is ha ennek nem így kéne történnie...
2017. aug. 17. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:

na hogy alakult?


gondolom szakitottatok.

2017. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megőrülök, hogy az ilyen nő el vagy jegyezve és nem szakítanak vele akkor sem, ha bevallja, hogy mást szeret, másra vágyik, mással d*g, erre a pasi még azt mondja neki, hogy ő MEGVÁRJA hogyan dönt.. Te jó Isten!!!! Én meg, 100%-ig hűséges, szép nőként tűkön ülve várom a gyűrűt. Ilyeneket olvasva fel tudnék robbanni és nem értem a férfiakat!!!! Tényleg igaz, amit a mai öregasszonyok mondanak: "k*rváknak áll a világ". Meg is érdemled! Remélem elvetted és mára már átment rajta a haveri köröd! Te ostoba!
2022. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!