Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen utaló jelek lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen utaló jelek lehetnek arra, ha egy nőnek bejön egy férfi?

Figyelt kérdés
Pl. ha buszon kiszúrok egy nőt, akkor milyen jelek utalhatnak arra hogy esetleg én is bejövök neki? Vagy akár egy munkatárs esetében, mik lehetnek az utaló jelek?
2017. aug. 18. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A akar toled valamit azt eszre fogod venni, ugy kell majd elmenekulni elole.
2017. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nyilvános helyen benne van, hogy "kiszúrjad",az nem egy egyértelmű jel ? :O

31/f

2017. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor önkéntelenül is túl sokat mosolygok,meg vigyorgok,és jóval hosszabban nézek bele a másik szemébe.
2017. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy úgy tűnik, mintha nem jönnél be neki. Ha bejössz egy nőnek, általában minden erejével igyekszik titkolni. Ha pedig egyértelműnek tűnő jeleket küld, akkor valószínűleg csak szórakozik veled.
2017. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nőtől függ.Csak azt tudom mondani,amit én tennék.Nekem ha tetszik valaki,akkor nem feltünően figyelem,különösen kedves vagyok vele,megérintem "véletlenül".Igyekszem a közelében lenni,de nem "màszok rà".

Bàmulàs,vihogàs,egyértelmű kezdeményezés viszont kizàrt.Az nagyon amatőr dolog.

2017. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég visszahúzódó vagyok, nehezen mutatom ki, ha tetszik valaki. Egyébként: igyekszem minél többet beszélgetni vele, ha társaságban vagyunk, akkor igyekszem mellé kerülni, szemébe nézek, aztán lesütöm a szemem, mosolygok rá stb. Ennél sajnos nem vagyok bátrabb.
2017. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!