Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy ez az idézet szerintetek mit jelent? : "Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába. /Karinthy Frigyes/

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy a Karinthy házaspár is agybafőbe csalta egymást, számomra nem iránymutató ezek után semmiféle szellemeskedése a társaskapcsolatok terén.



Ez volt a munkája, ebből élt, hogy jópofákat mondjon, ebből vitte Böhm Arankát a tengerpartra sütkérezni, amíg mások a gyárakban robotoltak.

2016. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek másoktól, a környezetétől függ a személyisége, az pancser. Nem számít, ki mondta, ő is csak ember.
2016. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előre menti magát a felelősség alól a delikvens, hogy ha valami nőiességhez nem méltó dolgot csinál, akkor ráfoghassa arra, hogy "jajj hát a te hibád, mert nem vagy elég férfi, nem érdemled meg, hogy nőként viselkedjek veled".
2016. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted nem a környezet alakítja a személyiséget? Hanem mi :D


Az ember nem tud légbőlkapottan kitalálni és saját magán túllépve egyszercsak megtáltosodva kibújni a bőráből, hanem az őt ért hatások és élmények mentén formálódik a személyisége.

2016. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, de a személyiségfejlődés nem az a 2 mp, amíg egy csajszika megjelenik.
2016. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as, azért a logika maradjon meg. Ha valaki itt mentegeti magát, az pont a hapsi, ő mondja az egészet.
2016. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os én is így gondolom a hogy a férfi
2016. nov. 18. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el azt a jelenetet, hogy ül 5 férfi az irodában, hanyag tartással, orrot piszkálva, tököt vakarva, bambán a monitorra bámulva, és egyszer csak belép a főnök párductestű titkárnője... Az ötből négy kihúzza magát, mellét kidülleszti, hasát behúzza, és előveszi a legsármosabb mosolyát. Megvan a jelenet? Na, ezt jelenti.
2016. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hupsz, bocsesz, olvasnom is kéne néha :D jogos. Csak mostanában fordítva szoktam ezt látni, "ha bejön egy férfi, akkor nő lettem" stb, stb, egyből arra asszociáltam az idézet elejét elolvasva, és arra írtam.


Ebben a formában még nem is biztos, hogy olvastam, de tulajdonképpen ott is ugyanezt jelenti.

2016. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!