Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik olyan pasi aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan pasi aki annyira tud szeretni egy not hogy nem tud nelkule elni?

Figyelt kérdés
Vagy ne remenykedjek ilyenben?Eddig azt tapasztaltam hogy ha van egy kis problema az orokkon orokke a pasi reszerol a feledes homalyaba merul es inkabb tovabb all a konnyebb utat valasztva
2017. aug. 19. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy létezik, nem is kevés. Csak az a kérdés, megtalálod-e azt, aki irántad fog így érezni.
2017. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Személyiségen múlik, hogy kinek milyen tulajdonságok szimpatikusak, mennyire van igénye az érzések kifejezésére.

Nekem nagyon fontosak az érzelmek, de csak olyan nőt tudok nagyon szeretni, és kitartani mellette, aki hozzám illik minden téren. Ha nem működik a kapcsolat, akkor otthagyom mindenféle időhúzás nélkül.

2017. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

létezik akárhányszor megteszik jobban egy lány és kitartóan udvarolok, mindig nehéz lemondani róla, mindig olyan mintha nem lenne tovább. Furcsa még ha ott helyben egy koncerten meg tetszik egy lány még azt is nehéz feledni, ha nem jött be a próbálkozás és még egy italra sem jött el velem. :(.

de na azt akarom ezzel mondani, hogy vannak olyan személyek akik nagyon intenzíven tudnak szeretni-ragaszkodni életük egy darabjává fogadni az adott személyt. Persze ehhez kicsit az is kell, hogy érzelgősebb legyen az adott személy, ez nem azt jelenti, hogy piszmog mindenen, hanem, hogy az érzések is nagyon sokat jelentenek számára és nem csak egy nő kell neki akit dughat.


Honnan vagy kedves kérdező :) ?

2017. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Én ilyen vagyok. Mégsem igazán értékelik ezt. :O
2017. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedni szeretnék itt csupán erdekel h a valosagban van -e ilyen vagy csak a filmekben 🙂 En ereztem mar ilyet ketszer is,jo lenne mar egyszer ha a pasi is ugyanugy élné meg a dolgot...tehat ezek szerint van remeny
2017. aug. 20. 00:24
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen van, de nem szeretném soha egy nő szájából azt hallani, hogy pasi vagyok. Férfi vagyok.
2017. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok...


Nem tudom mi miért pontosan, de sokszor volt azaz érzésem, hogy a lányok/nők nem tudnak ilyen mélyen szeretni, mint egy férfi...

2017. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sztem ennyit megtanult mindenki h ilyet nem szabad megengedni, h ennyire bizzon bkiben is, mert kegyetlen szrul jarhat
2017. aug. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen. Viszont a nő nem feltétlenül viszonozza. Akkor miért is a férfi a hibás, hogy menekül?!
2017. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a férfi jellemvonásán múlik, hanem a nőn, hogy ki tudja-e váltani belőle ezt az érzést... Magamból indulok ki, én sem ragaszkodtam mindegyik exemhez a végtelenségig, aztán itt van most a férjem, tűzbe is mennék érte, nem véletlenül házasodtunk össze vele, és nem véletlenül nem az exeim egyikével élek most. Minden ember mást hoz ki a másikból, ha te nem az a bizonyos nagy ő voltál az eddigi pasijaidnak, attól még ez nem jelenti azt, hogy ők ne lennének képesek az ilyen mértékű szerelemre. A megfelelő társat kell megtalálni és akkor nincsenek ilyen gondok.
2017. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!