Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik olyan pasi aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan pasi aki annyira tud szeretni egy not hogy nem tud nelkule elni?

Figyelt kérdés
Vagy ne remenykedjek ilyenben?Eddig azt tapasztaltam hogy ha van egy kis problema az orokkon orokke a pasi reszerol a feledes homalyaba merul es inkabb tovabb all a konnyebb utat valasztva
2017. aug. 19. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, van, én is ilyen vagyok: akit megszeretek, ahhoz nagyon tudok ragaszkodni. Azonban ez veszélyes, mert átmehet majomszeretetbe, így a felek kihasználhatják egymást.
2017. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Férfiként én azt tapasztalom, hogy inkább a nőkben van kevesebb érzelem. Ha őszinte, kedves vagyok már az elején megbukik a történet. Ha szeretek valakit, kimutatom és azt látom, hogy minél inkább kimutatom, annál inkább hülyének vagyok nézve. Nálam a külső meg van, de belül nem tudom magam átprogramozni, hogy nem mutassam ki minden érzésem, mert az játék , nem őszinte kapcsolat. 27F
2017. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnos velem is ez van , de plátói.. szóval marad az agglegényélet..
2017. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!