Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van párja a lánynak akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párja a lánynak akit kiszemeltem akkor milyen viselkedés utal arra, hogy én is tetszek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány akit pár hónapja ismertem meg. Lehetséges, hogy talán én is neki de nem tudom mit gondoljak. Nem közeledek nagyon hozzá de azért nem mindig tudom leplezni, az egyik ismerősöm is egyszer csak megjegyezte, hogy "van barátja... ne nézz rá úgy".

De én sokszor érzem, hogy ez kölcsönös. Persze tudom ezt itt nem fogjátok tudni megmondani nekem mivel nem látjátok amit én de mégis érdekelne milyen jelei lehetnek. Mert az, hogy sokszor néz vagy ha beszélgetünk mintha zavarba jönne, vagy mondjuk ránézek és ő már nézett akkor gyorsan lesüti a szemét, mint egy kislány aki valami rosszat csinált. Nemtudom, furcsa.


2017. aug. 20. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel, hogy nem csak belelatod a dologba, hogy tetszel neki.


Ez mit szamit? Normalis lanyoknal semmit.

Megeshet, hogy mas is tetszik neki a parjan kivul, de a parjat szereti es vele akar lenni.

2017. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy észrevette ő is, hogy tetszik neked, és zavarban van, de semmit nem akar tőled, csak zavarja a tolakodó viselkedésed. Hagyd békén. Más nojet pasijat nem célszerű elvenni. Tőled is könnyen fogják vinni
2017. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon atgondolatlan mondas, hogy akkor majd tolem is "konnyen" vinni fogjak es ugy hulyeseg ahogy van. Es nem is viselkedem tolakodoan mivel pasija van.
2017. aug. 20. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is így viselkedem a munkahelyemen akkor, ha valaki tetszik nekem, ahogy leírtad a lány viselkedését. Ha úgy érzed, hogy tetszel neki, akkor valószínű, az úgy is van. Ha úgy tetszett más, hogy volt párom, akkor a másik emberrel nem kezdeményeztem beszélgetést, csak a hivatalos ügyben, igyekeztem nem bámulni őt, nem flörtöltem vele jeleket adva. DE!! Mégis, ha a kötelező megbeszélés alatt együtt voltunk, ez a metakommunikáció akkor is ment, ha én nem akartam. EGyszerűen a nézésén éreztem azt az erőt, amitől bizsergett a gyomromnál, tudtam, hogy ha beértem az irodába követ a tekintete, egyszerűen éreztem, hogy szikrázik köztünk a levegő, működött köztünk a kémia, akárhogy is nem akartam. Tök gáz. Szóval ha érzed rajta ezt, akkor ez valószínű így van. De ez nem jelenti azt, hogy jelenleg biztos dobná érted a párját. Nálam ez a dolog annyit jelentett fejben, hogy HA NEM LENNE PÁROM, akkor ő egy potenciális alany lenne, belül és kívül is egy jó pasinak tartottam az illetőt. Ennyi. De eszembe nem jutott kidobni ezért az érzésért, vélt összeillőségért a stabil párkapcsolatom.


Hát sok sikert! :-)

2017. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!