Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VTB kérdése:

Kinek mi volt a leghosszabb idő mire a szerelme beteljesedett valaki iránt?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha eleinte elutasítás volt a másik féltől! Mennyire érdemes kitartónak lenni szerintetek? Meddig érdemes szerintetek türelmesnek lenni? Amiért a szívünkben vágyakozunk előbb-utóbb megkapjuk az élettől?

#szerelem #szerelmes #beteljesedett #végtelenül
2017. aug. 13. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-3 év általánosban, és 9-ben jöttünk össze.
2017. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elutasitasnak tobb oka lehet:

nem csak a nem tetszes.


lehet oka, ha mondjuk tetszel neki:

csunya csalodas

vagy valamitol valo felelem aminek az okat tudja is

vagy onertekelesi problema es emiatt teged is ov

vagy lehet oka attol valo felelem, hogy csak par megallos kapcsolat

vagy fel a csalodastol



Ha tetszel, olyankor ilyen helyzetekben baratkozz ossze vele, es hagyd hogy megbizzon benned, es hagyd hogy szepen alakuljon minden lassan a maga szabadsagaban.


Lenyeg, hogy ne jatszmazz vele, es ne keszits haditervet a meghoditasara, csak ereztesd vele hogy te mindig mellette vagy es szamithat rad mindenben.

2017. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a helyzet most az, hogy régen mi együtt dolgoztunk. De akkor nem mondtam el az érzéseimet. Tavaly nyáron kezdtünk el sűrűbben csevegni és majdnem egy fél év után 3szor találkoztunk. Minden nagyon jól sikerült -Ő szerinte is- és egyszer csak egyik pillanatról a másikra, hogy többet ne keressem stb... Azóta üzeneteimre nagy ritkán kapok csak választ. És a mai napig nem tudom, hogy miért alakult ki ez a helyzet. Ennek már lassan 4 hónapja... de egyik közösségi oldalról se törölt le, üzeneteimet elolvassa..de válasz csak nagyon ritkán jön. És már kezdek bele hülyülni ebbe az állapotba :)
2017. aug. 13. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes kitartani, türelmesnek lenni akkor is, ha nem kapsz semmit viszonzásul, mert szeretni jó és kész. Ha már fáj, akkor viszont tudni kell továbblépni is. Nekem háromnegyed év volt a leghosszabb. Előbb-utóbb megkapjuk az élettől, amire vágyakozunk, ez igaz. Vagy pedig úgy rendezi az élet, hogy ne vágyakozzunk tovább.

Habár én egy "többet ne keress" után biztosan nem próbálkoznék. Amíg nem kapok egyértelmű "nem"-et, addig viszont kitartok.

2017. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez a "többet ne keress" végül is nem hangzott el, ezt csak én éreztem akkor így. Mert ez az egyik napról a másikra történt... azóta sincs konkrét válasz, a kommunikáció a részéről meg minimális. de úgy érzem, hogy részéről ezt a kis kaput nyitva hagyta..
2017. aug. 13. 17:12
 6/12 Tizenhármas ***** válasza:
Több év. Vigyázz mit kívánsz, talán nem pont úgy kapod meg az élettől, ahogy akarod.
2017. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted?
2017. aug. 13. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már 17 éve várok, Kérdező, de még semmi...

Nem tehetek mást, várok tovább.

2017. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos személyre vársz már 17 éve? Az nem semmi... és tud róla ez a személy? Van valami kommunikáció köztetek?
2017. aug. 13. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer több mint egy évig szerettem valakit reménytelenül, de nem volt érdemes. Tudni kell továbblépni. Lehet találni sokkal jobbat is, ezt most már tudom.
2017. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!