Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő nem "áradozik" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem "áradozik" a barátjától, attól még szeretheti, lehet belé nagyon szerelmes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Néha beszélünk, olyankor rákérdezek, hogy mi van velük, milyen a kapcsolatuk. Számomra túlságosan semlegesen beszél a barátjáról. Én úgy gondolom, hogy két véglet van. Az egyik, amikor a nők panaszkodnak a párjukról, illetve amikor dicsérik őket. Viszont ez a lány úgymond olyan semmilyen módon beszél a barátjáról. Ez normális? mitől lehet ez? Vagy miért érzem én ezt így?
2017. aug. 15. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van barátja, addíg felesleges foglalkoznod vele. Ha el tudod szeretni, akkor majd tőled is el fogják
2017. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban én is rengeteget áradoztam, felnőttként már nem annyira jellemző, pedig szeretem a barátomat, boldog vagyok a kapcsolatunkban. :)

Az is lehet, hogy a leányzó egyszerűen nem olyan típus, aki kiadja magát másoknak, esetleg pont úgy gondolja, hogy rád nem tartozik.


21/L

2017. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is semlegesen, tárgyilagosan beszélek a férjemről, ha szóba kerül, pedig senki nem rúghat labdába mellette. Egyszerűen nem érzem azt, hogy ömlengenem kéne róla mások előtt. A panaszkodás dettó, ha voltak is problémáink (ritka és mindig megoldottuk), az kettőnkre tartozik, nem másokra.
2017. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Ennek nincs nagy jelentősége. Egy nő nagyon ritkán fog "áradozni" a párjáról, mert a nők legtöbbször nem a párjukat szeretik, hanem azt az anyagi vagy más előnyt, vagy azt a pozíciót, azokat a körülményeket, amiket a barátjuk nyújtani tud. Ezen dolgok prioritásai egy csaj életében időről időre változnak, és eszerint váltogatják partnereiket. Erről maguk a nők sem feltétlenül vannak tudatukban, ezért általában tagadják hogy így lenne, ám a tetteik árulkodóbbak. Ez van, ezt is tudni kell a nőkről, hogy boldogulni tudj velük az életben...
2017. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szidom ,nincs miért. De nem is dicsérem ,minek? Attol még jô a kapcsolatunk ,szeretjûk egymàst. Azt tudja minden ismerösöm ,hogy szeretem.

Sztm a pàrkapcsolati dolgaink rànk tartoznak. Ôse beszél rôlunk.

N25

2017. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagyok a párommal, egy éve jegyben járunk.

Van pár férfi ismerősöm, szoktam is velük beszélgetni, és egy kicsit magamra ismertem abban amit írtál. Nem tudom, hogy ha a páromról beszélek, az "semmilyennek" tűnik-e másnak, mindenesetre semmi gond nincs itthon, és igen, szeretem. Egyszerűen csak nincs köze másnak a magánéletemhez. Ha szóba kerül, beszélek róla, de miért kellene áradoznom, vagy éppenséggel panaszkodnom a páromról egy vadidegennek? Akkor meg főleg nem emlegetem, ha tudom, hogy tetszem az illetőnek akivel beszélek. Ha áradozom, akkor csak nyálasnak érezném magam, és saját magamat is idegesíteném a viselkedésemmel, a panaszkodás meg nem kenyerem. Akármi gond is van itthon, az nem tartozik másra, magamnak kell megoldanom.

Illetve ahogy írták is előttem, akit el lehet szeretni, azt el fogják tőled is. Nem tudom elképzelni, hogy így hagyjam ott a páromat, utálnám magam érte.

23/L

2017. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondolok, hogy ha egy nőt megkérdeznek a párjáról és minden rendben van, akkor nyilatkozhatna úgy is, hogy "Rendben van minden, nagyon boldog vagyok". Én ilyent nem hallok ettől a lánytól. Ezért gondoltam arra, hogy valami nincs rendben. Nem azt várom, hogy vezessen be a magánéletükbe. Csak fura, hogy olyan semmilyen módon beszél róla. Azt érzem, hogy ha van neki akkor jó az is, de ha nem lenne az sem lenne baj...
2017. aug. 15. 12:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig úgy reagálok az ilyen érdeklődésekre, hogy "Minden oké.", ilyen semleges hangon, főleg mert általában olyanok kérdezik, akiknek sok közük amúgy nincs hozzá. A "srác akivel néha beszélünk" pl pont ez a kategória, ahogyan a kollégák, kolléganők, random ismerősök is. Senkinek sem szoktam se áradozni, se panaszkodni a páromról, mindkettőt megtartom a páromnak, akivel boldog kapcsolatban élünk :)
2017. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ezt veszed ki a szavaiből, mert azt akarod, hogy ezt jelentse. Közben pedig valószínű csak arról van szó, hogy egy félidegen senkit (aki te vagy számára) nem fog beleavatni minimálisan sem a magánáletébe, ezért nem válaszol ilyen kérdésekre.
2017. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

"Azt érzem, hogy ha van neki akkor jó az is, de ha nem lenne az sem lenne baj..."

Pontosan így vagyok. Mármint ne érts félre, természetesen összetörne egy szakítás, de tudom magamról, hogy hamar talpra állnék, és egyáltalán nem lennék elveszve párkapcsolat nélkül sem. Épp ezért irritál mikor egy két nyomulós pasi előadja, a "Ha nem lenne párod, én tennék róla, hogy legyen" szöveget. Tényleg bébi? Ahhoz nekem is lenne egy két szavam.


A kapcsolatomban is van egyfajta függetlensége mindkettőnknek, nem vagyunk összenőve.

2017. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!