Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom exe okozza nekem a gondot. 2-3 évig voltak együtt, nagyon nagy volt a szerelem, és ő volt a párom első szerelme. Elmesélte nekem mennyire szerette, és mennyire ki volt mikor szakíttak. Utána még hónapokig össze jártak, szerették egymást, csak a távolság miatt lett vége. Ez októberben volt ha jól tudom, mi májusban, április végén kezdtünk ismerkedni. Amellett, hogy engem amúgy is idegesít az ex gondolata, őt is biztos úgy ölelte, úgy csókolta ahogy engem, hogy szexelhettek, emellett nagyon zavar, hogy tartják a kapcsolatot. Beszélnek facen, a lányon látszik, hogy még akarná ha lehetne, valamint a páromnál is mindig belebotlok egy-egy közös emlékbe, tárgyakba amiket kapott. Beszéltünk erről, nekem amúgy is kisebbségi érzésem van, folyton hozzá hasonlítom magam, jobb akarok lenni mint ő, versenyzek vele. Megkaptam hogy velem jobb a szex, de ő jobb volt orálisan( nagy unszolásra mondta el), és mondtam hogy szeretném ha engem jobban szeretne. Erre azt válaszolta, ne akarjak vele versenyezni, mert az első szerelemmel nem lehet ringbe szállni. Én úgy gondolom nyilván fontos az első szerelem az embernek, de azért le lehet körözni. Az a múlt. Megláttam hogy mikor mi elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, ő még akkor is azt írta a csajnak hogy szeretlek, sok szivecske kíséretében. Ja és nem mellesleg hasonlítok a csajra....

Azt mondja nagyon szeret, velem képzeli el, de akkor is megőrülök a csajtól. Féltékeny vagyok rá, minden nap szóba hozom, ami a páromat érthetően kiborítja. Mit kezdhetnék ezzel? Folyton a csaj, illetve ők járnak az eszembe. Hogy biztos gondol még rá, hiányzik neki, stb.

(Ja egyszer kérdezte tőle a csaj hogy gondol-e még rá, és azt válaszolta a párom, hogy persze, de most velem van....)

Látom hogy szeret, de akkor is rosszak ezek a dolgok. Vajon ha én nem hoznám folyton szóba a csajt, nem is gondolna már rá?


2017. aug. 21. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon beárnyékolja ez a boldogságunkat. Mert amúgy nagyon szeretem ( nem véletlen vagyok féltékeny). De vajon ő is szeret ennyire? Vagy csak felejtésből van velem? Pótléknak?
2017. aug. 21. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy szeret téged, de egészen biztosan nem zárta le magában az előző kapcsolatát. Őszintén, én nem tudnék a párommal együtt lenni, ha ilyesféle kötődést látnék rajta az exéhez. Nem hiszem, hogy túl tudsz majd jutni a féltékenységen, hiszen okkal vagy féltékeny.
2017. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert ő nem beszél amúgy róla. Mindig én hozom szóba, és ő olyankor haragszik. Hogy ne hozzám mer fel mindig. Ő túllépett, engedjem már el én is a csajt. Velem van, engem szeret. Mindig ezeket mondja. Ha ír neki a lány, azt mindig megmutatja nekem, kérés nélkül. Nem titkolja. Mondta neki párszor hogy beszéljenek kevesebbet, de a csaj csak ír neki mindenféle hülye indokkal, és ő "nem akar bunkó lenni", hát válaszol rá.
2017. aug. 21. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakíts a csávóval és legközelebb keress egy szüzet vagy valakit aki gyilkos indulatokkal vált el az exétől.
2017. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
62%

Pengesd meg beki még párszor a témát és kivág mint macskát sz..ni.

Az önbizalmad valahol a béka valaga alatt lehet ezen dolgozzál mert amit művelsz az beteges.

2017. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húú...részvétem..teljesen ugyanebben a helyzetben voltam,mintha magamaz olvasnám...a csaj szó nélkül lelépett,kipakolta a lakást és csak egy levelet hagyott.Az exem képtelen volt ezen túljutni.Másfél évig voltam vele együtt és az utolsó napunkon is még téma volt. Teljesen bekattantam ettől,tudtam a csaj élettörténetét még azt is hogy mikor szexeltek utoljára dátum pontosan azt is hogy nekem jobban áll a francia bugyi... odáig fajult hogy felkerestem az exét és beszéltem vele. Természetesen ettől is kiborult. Azóta közel egy éve új párom van. Akinek én vagyok az első párkapcsolata 23éves létére. Kész csoda. Most már tudom mekkora hülye voltam hogy azt elviseltem össze se lehet ezzel hasonlítani. Nincs kitől tartanom és tudom hogy az első szerelmi rajongás már értem van. Semmi pénzért nem mennék abba vissza és neked is azt tanácsolom hogy vess ennek véget,nem fog ez változni.
2017. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd abba
2017. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!