Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mire számíthatok?...

Szerintetek mire számíthatok? Volt valakinek hasonló eredménye?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 35. hetet.


Pénteken voltam vérvételen aminek ma kaptam meg az eredményét.


Az első ami szemet szúrt, alk. foszfatáz 233 IU/l (referencia tartomány: 30-120)


A nődokimhoz csak holnap estére van időpontom de most azért elég ideges vagyok. Van okom az aggodalomra?


2017. júl. 17. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

250 terhességben a ref. érték :) de nem terhes állapotot csillagoznak mindig.

szóval, semmi gond :)

2017. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(250 U/l pontosan)
2017. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uh, nem mondod??! :) De jóó, most megnyugodtam! Nagyon szépen köszönöm! Marha ideges voltam már reggel óta..
2017. júl. 17. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van elsőnek :D 250 terhesen.


Nekem 490 szóval nálam epepangás van, de mivel más értékemmel nincs baj ezért csak a gyerek fekszi el. Nem kívánom senkinek. 32. héttől vakarózok éjszakánként, a minap annyira viszkettem éjjel, hogy fél4-ig aludni se tudtam :S Bármire elcserélném. Szülés után elmúlik. Tenni ellene semmit nem lehet.


Szóval neked nyugi, ez még simán jó érték :D


Kitartás így a végére :)


38hkm

2017. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem semmi tünetem nincs, se viszketés, semmi (még). De valószínű nekem is nyomja jobb oldalon a bordáim alatt mert folyton ott dudorodik ki. :) Meg korábban volt egy olyan időszak amikor rendesen fájt pár hétig, aztán ez elmúlt.


Kitartás Neked is! :) Kisfiú vagy kislány a pici? :)

2017. júl. 17. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Kukacos :D És már nagyon várom, hogy megszülessen :) Legalább a viszketésem elmúlik :)


Elvileg jövőhét szombatra várjuk:)

2017. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó! Nekünk is kukacos :) Sok sikert! :)
2017. júl. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!