Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti akik 30 körül találtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik 30 körül találtatok rá az első barátnőre, hol ismertétek meg, milyen helyen és körülmények között?

Figyelt kérdés
29f
2017. aug. 22. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne várj regényben illő sztorikat. Ki házinyúllal jön össze mint s dedóban mást meg ismerős haverok hoznak össze valakivel.... olyan hogy hódítás nincs... hiszen igény sincsen arra hogy egy nem kiemelkedően jó partijú srác megszólítson egy idegen lányt akár utcán akár neten... már azon se lepődnék meg lassan ha társkeresőn azzal hajtanának el a lányok hogy " de hisz nem is ismerlek"
2017. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem is készít ki legjobban, ha például fb-n találok valakit nem akkar netten ismerkedni, hiába hívom, hogy találkozzunk, oda meg nem akar jönni mert nem ismer. Nem értem miért, olyan félelmetes fényes nappal találkozni valakivel, egy kávézóban, vagy hasonló helyen, és meginni valamit.

Nem értem mi a gond azzal, ha épp facebookon akadok rá és megismerkedünk egy kávézóban ? Nem értem mi félnivalójuk van.....

2017. aug. 22. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sosem ismerkedek neten, de például a barátomat úgy ismertem meg hogy egy facebook csoportban kértem segítséget valamivel kapcsolatban, és a barátom írt privátba és mindent részletesen elmagyarázott. Azért is írt oda mert így egyszerűbben eltudta magyarázni mint ott ír és mindenki látja, beleszól meg stb... Lényegében megoldódott a problémám és nem győztem neki hálálkodni meg minden. Mivel látva a profilját nem lakott messze, én meg alapból olyan vagyok aki ha hálás valakinek valahogy meg akarja köszönni. Bejelöltem facen meg is lepődött rajta, de ez lényegtelen és mondtam neki hogy városukba megyek 2 nap múlva és szeretném meghívni egy kávéra hálám jeléül. Nem igen akarta elfogadni (szerintem udvariasságból) de mondta hogy találkozhatunk. Akkor meghívtam, leültünk, elkezdtünk beszélgetni. Egyikünknek sem volt szándéka komoly kapcsolatra, még barátság szempontjából sem, de olyan jól elbeszélgettünk, meg annyira jól éreztük magunkat hogy mondtam neki hogy találkozhatnánk gyakrabban mert nagyon jó társaság. Aztán a többi már adta magát végül kialakult köztünk a szerelem.


A barátom akkor 28 éves volt én meg 22 éves.

2017. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök jó ilyen történetet olvasni :-) :-)

Nekem nincs ilyen szerencsém, nem keres ismerkedés miatt senki fb-on.:-/


Kérdező, sajnos vannak olyan nők, akik nem tudnak élni a lehetőséggel. Azért ne add fel, csak a jó személyt kell megtalálnod. ;-)


N

2017. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!