Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen jártatok először fiúval? Hány évesen volt az első csók? És milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok homogén bocsi
2012. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 és 20. Türelmes típus vagyok, vártam a hozzám illő férfira. :)
2012. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 - randi

15 - csók - körülmény vicces volt. életed elő csókjánál ne nyisd ki a szemed, mert akkor bepánikolsz:)

16 - szex

2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de amúgy nem jó, ha elsieted:)
2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én 15 és fél voltam suli buliban csattant el, viszont csak 2 hétig jártunk, ebből egy hetet beteg volt és nem is jött suliba...:))))
2012. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8 évesen jártam egy osztálytársammal, aranyos kis kapcsolat volt, de a legjobb barátok voltunk, és mi nagyon is komolynak éreztük, igaz már a puszitól is vérvörös lett az arcom, csók nem történt :)

6 évesen csókolóztam először egy ovistársammal. sok akció filmet láttunk Zorro, Pókember, Star Wars) és ki akartuk próbálni a "szájtapasztást" (így hívtuk :DD). De rendes nyelves csók volt :D

2012. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első ramdi: 14

Első csók: 14. Nagyon jó volt. 3 órán át megállás nélkül.

2012. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

asszem 9-11..

9 évesen jártam egy fiúval.. 3.os voltam. :DD

Viszont tizenegy éves koromban megint jártam egy másik fiúval.. És vele volt az 1# csókom =$

Akkor jártunk 4. napja ha jól emlékszem... gyermekvasúton szolgált, és én felmentem hozzá mikor már vége volt a szolinak éps jött a vacsi meg minden.. és ott megcsókolt.. hát 1# csók... halál béna voltam... =/ aztán ÉN szakítottam VELE~! aztán még 1x összejöttünk... én pedig ráéreztem végre h hogy kell :D xd =) <3 =$ =) ennyi~! :D =)

2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!