Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vagytok féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékenyek egy kapcsolatban? Mi az, ami még belefér?

Figyelt kérdés
Ha a szerelmeteknek vannak ellenkező nemű barátai, akikkel el is járogat néha ide-oda, az számotokra zavaró? És ti sok időt töltötök másokkal a párotokon kívül és nélküle? Vagy a párotok nélkül soha, sehova, és tőle is ezt várjátok el?

2017. aug. 23. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi töltünk külön időt, találkozunk a barátainkkal külön-külön, néha együtt is. Voltak vitáink, hogy néha kitalálta, hogy valamelyik exével, vagy csajhaverjával kettesben elmegy inni egy sört, de miután még néhány ember véleményét kikérte, belátta, hogy ez talán kicsit meredek húzás tőle.
2017. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én egyáltalán nem, én úgy tartom a féltékenység megmérgezi a kapcsolatot...én bízok a másikban és ezt el is várom


az exem még a macskámra is féltékeny volt, igaz imádtam a kis dögöt


24F

2017. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagzok az a féltékeny tipus ,pàrom se. Neki nem nagyon vannak lànyhaverjai. Nekem két jo pasi baràtom van. Nem zavarja ha talalkszok veluk nyilvànos helyen. Néha ôis jôn velem.

N25

2017. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyire, undorítóan szemét dolognak tartom, ráadásul teljesen felesleges és kapcsolatgyilkos. Kevés dolgot ítélek el annyira, mint a féltékenységet, egy szinten van nálam a megcsalással a "párkapcsolati bűnök listáján".

Azzal barátkozik, akivel szeretne, akkor és oda megy szórakozni, ahová szeretne. Egyértelmű, hogy együtt és külön is vannak programjaink, nem vagyunk összenőve. Bizalom nélkül (és nem, az nem bizalom, hogy akkor bízik az ember, ha mindig szem előtt van a másik) szart se ér egy kapcsolat, akármekkora a szerelem.

2017. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egész jók a válaszok!


Én is bizalom-párti vagyok, a párom is. Nem tiltjuk el egymást semmitől/senkitől, de ügyelünk arra, hogy ne legyen okunk a bizalmatlanságra. Mindketten találkozunk olyan emberekkel, amit sokan nem viselnének el, de nekünk nem gond.

2017. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennék féltékeny ha adna rá okot. Így alapjáraton nem, vagyok nem turkálok a telójába, meg nem nézegetem kik az új ismerőseim szerintem itt kezdődik a beteges féltékenykedés. Ő féltékeny típus, de soha nem tilt meg nekem semmit, nem ellenőrizget, szimplán csak zavarja ha más férfiak társaságában vagyok, vagy ha engem megnéznek az utcán.
2017. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerőseim=ismerősei
2017. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!